Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy akiknek...

Lehetséges, hogy akiknek fontos, közös dolguk van egymással, és rosszkor találkoztak, először szétszakadnak, és később teljesítik be?

Figyelt kérdés

Vagy pedig az ilyen életbevágó, ikerlelkes, végzetes kapcsolatok robbanásszerűen tökéletesek. Olyan, mintha a képembe röhögne a világ, mert én még sosem voltam semmiben ilyen biztos, és még sincs jelenleg értelme..

Valaki, valami hasznos tipp?

Ennyire benézni nem lehet. Túl tiszta, és mély volt.



2014. aug. 6. 23:17
1 2
 1/12 Napfonat ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy rosszkor találkozás! Szabad akarat viszont van! És vakság is! Ha az egyik nem fogja fel, és még nem tart ugyanazon a fejlettségi szinten, elképzelhető, hogy hirtelen más dolgok lesznek neki fontosak! És elhagyja azt, aki esetleg tényleg a számára lett "teremtve".

Ilyen esetekben megint dolguk lesz egymással! Ha nem most, akkor majd egyszer, egy másik életben!

Legalábbis én erről vagyok meggyőződve!

2014. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Nincs reinkarnáció, egy élet van, abba kell bevégezni amit Isten eltervezett, de rajtad áll, hogy ez beteljeseül-e vagy sem. Illetve rajtatok. Nincs olyan, hogy addig kapod a lehetőséget, amig meg nem teszed végre, vagyis ebben az életben igen, addig amíg tanulni,fejlődni, harcolni akarsz, és szabad akaratodból úgy döntesz, hogy akarod, addig lesz lehetőségetek.
2014. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2014. aug. 6. 23:36
 4/12 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm 2.

Én hiszem a reinkarnációt (hinni akarom). Mivel.. deja vu és társaik. Ismerős ismeretlen emberek. Ez az ember is. Nem egyszerűen ismerős.. valahogy minden ott van a szemében.

De becsülöm a te nézeted is.

2014. aug. 6. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az összetartozók nem onnan ismerszenek meg, hogy könnyen megy.:)
2014. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha elment már nem fog visszatérni, nincs ciklikusság hiába magyarázzák itt többen.
2014. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges, de ebben a helyzetben előbb fogsz repülő elefántot látni, minthogy ez beigazolódjon.
2014. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon írnak az általad felvetett témával kapcsolatban is sok más mellett:


[link]

2014. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer a telefontöltőm szakadt szét mérges voltam hisz a telefonom az ébresztőm is egybe..és mentem dolgozni és ott volt egy töltő -a főnököm megérezte és hozott arra az időre nekem.
2014. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8: Hol? Mert én nem találom azt a cikkelyt.


Egyébként amit én írtam, Kelemen Móni (ma már Kellemen Móni Ésha) mondta egy előadásán.

2014. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!