Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyunk képtelenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liaz kérdése:

Miért vagyunk képtelenek egymással beszélni? Nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akibe fél éve vagyok szerelmes és itt kértem tanácsot hogy mit tegyek. Nos elmondtam neki és sajnos most ott tartunk, hogy egyszerűen nem tudunk egymással beszélgetni. Régen nem volt olyan perc hogy ne nevettünk volna együtt vagy ne piszkáltuk volna a másikat :) Április 3-án megcsókoltam és összezavarodott, nem hitte el, hogy ez igaz és hogy ez komoly. Próbáltam határozott lenni és éreztetni vele hogy nem lesz baj és ne aggódjon. De aztán eltelt 4 nap és megkérdeztem, hogy akkor mit gondol? Mit szeretne? és nem válaszolt mert félt, hogy megbántana, majd ebből következtetve mondtam neki, hogy azért ne maradjon velem, mert nem akar megbántani. És így "barátok" maradtunk, de egyszerűen nem tudunk beszélgetni. Mit tegyek hogy ez megváltozzon vagy talán belém szeressen? Van ötletetek?

19/F



2012. ápr. 22. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
De ismerős sztori... Ha azt szűröd le, hogy nem akar semmit, ne erőltesd! Ennek itt már vége is lett...
2012. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok: hozzátenném, hogy NEKEM 1 év kellett, hogy kiverjem a fejemből és ne hiányozzon folyton. Hosszú lesz.
2012. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pfú b*sszameg de f*sza...azért az még szarabbul esik, hogy fél évet vártam egy "NEM" válaszra. Tudjátok ez vicces :) és én ilyen idősen, férfi fejjel le se akartam vele feküdni legalább fél évig. Mert mindennél jobban szeretem és hihetetlenül tele vagyok energiával, már csak ha meglátom is, és ennek vége :/
2012. ápr. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!