Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A házilégynek van lelke?...

A házilégynek van lelke? Halála után hová kerül? Újjászületik?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszatér kísérteni.
2014. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hidra12 ***** válasza:
32%

Budhisták szerint az ember meg ezek töbször élnek és szerintem ez tőlük származik de hit kérdése ha hiszel a újjá születésbe a földön akkor pogányságrol van szó de hit kérdése.

Mások Jézusba , Allah-ba hisznek és vannak budhisták is.

2014. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden élõlénynek van lelke, a légynek miért ne lenne? Ha senkinek sincs lelke, a légynek miért lenne? Remélem érted. Azt hiszel amit akarsz.
2014. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
61%
Van bizony...ha megölted, visszajön kisérteni. Ha csak úgy halt meg, akkor is itt marad a lelke.
2014. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha természetes halállal hal s jól teljesítette a légyként rá kirótt feladatot, (minnél több embert fertőzött meg,) pókként, ellenkező esetben muslicaként születik újjá.
2014. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Már hogy ne lenne lelke? Ha elpusztul, újjászületik egy másik állat testében pl. szúnyogként.
2014. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ozmium42 ***** válasza:
70%
Némelyik zombiként feltámad, azt hívják döglégynek.
2014. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
ja, visszatér zümmögni a sírból
2014. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
54%

az én házilegyem (vilmoska) tavaly nyáron hagyott itt.azóta is hallom neha a zümmögését.

Pont azon a napon találkoztam a mostani legjobb barátnőmmel és hozzá is ugyanúgy kötődök szóval tuti hogy újjászületett az ő képében és isten azért küldte nekem ezt a lányt hogy vilmoskámat pótolja. ezért szerintem képesek újjászületni más képében:)

2014. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 balkalolka ***** válasza:
51%
Mivel ők is Isten aranyos kis teremtményei, haláluk után a Mennyországban Jézus Urunk büdös bőrszandálja körül zümmögve hallgatják az Angyalok Kórusát. Halleluja.
2014. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!