Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért látom állandóan ugyanazo...

Miért látom állandóan ugyanazokat a számokat? 11:11 vagy 12:12 vagy 14:14 és sorolhatnám tovább de intenzívebben a 11:11. üzenet de ha ez igaz akkor mit üzenhetnek?

Figyelt kérdés
Talán a problémámmal kapcsolatban? Hogy keresek egy bizonyos férfit aki már gyerekkorom óta kísért akit még sosem láttam csak álmomban? Vagy mi lehet?
2014. okt. 8. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert 11:11-kor, 12:12-kor stb. nézel rá az órára. Ha nem akarod hogy ezeket a számokat lásd ne nézd meg hány óra van.
2014. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Azért, mert direkt keresed őket. Régen így voltam a 42-vel. Ha nem várod, hogy újra felbukkanjon, akkor nem bukkan fel. A gyakoriság illúzióját az okozza, hogy a nem kedvező eseteket figyelmen kívül hagyod. Nem jegyzed meg, amikor nem jön be a bűvös szám, csak azt, amikor igen.
2014. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

A 11:11 jelentése: mindegy;

a 12:12-é: sürgetés (1,2,1,2)?

a 14:14-en még dolgozom...

2014. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért eléggé érdekes az,hogy mondjuk miért nem 12:14-kor vagy ilyesmi!Azért eléggé furcsa!
2014. okt. 8. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:
A #4-es hsz.-edben igazad van. Akkor is igazad lenne, ha azt kérdeznéd: miért nem 20:58-kor.
2014. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert dolgod van az idővel az univerzumban
2014. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint ha megnézed "A 23-as szám" című filmet, utána hetekig mindenhol 23-asokat fogsz látni :)

#2-esnek van igaza. Elég sokszor találkozol időpontokkal életed során ahhoz, hogy szükségszerűen a nagy számok törvénye alapján olykor előforduljanak köztük a fent említettek is - ilyenkor felébred az "azta már megint!"-érzésed, pedig lehet, hogy előtte már 50x megnézted az órádat jelentőségtulajdonítás nélkül.

2014. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napfonat ***** válasza:

Velem is naponta előfordul. Minden nap szinte 11:11-kor nézek az órámra, de 11:11 van a csekkre is nyomtatva, amit a postás hoz, és 111-es a kocsim rendszáma is. Ezen kívül a fontos e-mailok szinte mind 11:11-kor lettek nekem elküldve, de itt a gyk-n is gyakori, hogy a 11-dik hozzászóló vagyok.

Szóval minden nap! Már engem si foglalkoztat, mivel már több éve csesztet ez a szám.

2014. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
26%

Kedves kérdező!


Én is hasonló cipőben járok, bár nekem ezek a számok nem korlátozódnak csak az órára, hanem bárhol, bármikor, bármilyen módon belefutok a duplázott számokba. Le is írok egy-két ilyet.

Kb 1 éve történt, hogy szakadt az eso es csak pulóverben voltam haza akartam gyorsan tekerni, kaptam kölcsönbe egy vizlepergetős mellényt. Útközben késztetést éreztem, hogy megnézzem van e valami a zsebében. Egy cetli volt benne és csak annyi volt ráirva, 50 50 (nem ötezerötven! Hanem szóközzel).

Tegnap előtt munkaasztalomon rajzolodott ki folt szerűen, 66 66.

Ezen kívül, vannak még élmények.

Általában órára pillantva, zeneszám hossza, videó hossza, különböző időpontok. De ha a semmi közepén vagyok óra nélkül és minden nélkül akkor is belebotlok, bármilyen formában.

Az univerzum/világmindenség/angyalok/magasabb erők (amelyik tetszik) nem válogat eszközökben, bárhol, bármikor, bármilyen formában, a számodra legmegfelelőbb módon (duplázott számok) juttatja el hozzád üzenetét!

Ezeket neked kell megfejtened, nem olyan bonyolult ez, hiszen a számodra legbefogadóbb módon üzen, csak meditálj rajta!


ÜDV!

2014. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak az órán látom hanem a mikró kijelzőjén például amikor olvasztó programra teszem nem is figyelek oda kiveszem és amikor le akarom nullázni akkor látom,hogy 11:11 nél állítottam meg!Hozzáteszem nem direkt hiszen oda sem figyeltem!A minap azt olvastam,hogy ilyenkor oda kell figyelni mit is kívánunk mert az univerzum teljesíti a vágyainkat akár pozitív akár negatív!Tehát nagyon oda kell figyelni a kívánságainkra!
2014. okt. 9. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!