Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom exe nem hagy békén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe nem hagy békén, állandóan facebookon zaklat, sértő üzeneteket küld, de valami elképesztő szánalmas módon. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Érdemes visszaírni neki, és megmondani a magamét (mert már nagyon idegesít), vagy hagyjam annyiban, hadd írja, aztán csak megunja egyszer?

2012. júl. 30. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy állítsd be h ne tudjon írni v töröld magad
2012. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tiltsd le facebookról
2012. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet törölni az exet az ismerőseid köréből

Le lehet tiltani az ex összes kommentjét,hozzászólását.

Le lehet tiltani hogy az ex ne tudjon üzenni, sem beszélni veled..


Ha annyira idegesít akkor eddig miért nem csináltad meg amit felsoroltam???

2012. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyenem, még amikor eljegyzett a párom akkor is folytatta , ő még fel is törte a fészem, iwiwem és felrakta a közös képeiket a párommal az én profilomra , ő nem írt semmit, de ezek a húzások is elegek voltak :O

Nem sokat tudsz, vagy letojod, vagy letiltod !

2012. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Letiltod. Nem olyan bonyolult.
2012. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, vagy ne reagálj. Csak megunja.
2012. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os, nem unja meg! ez a legrosszabb benne, ha zaklat, hogy örömét leli benne. töröld le, vagy jelentsd fel.
2012. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!