Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy előző életből...

Lehetséges, hogy előző életből való?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy már egy ideje (kb 2 év) nagyon vonzódom Tibethez és a buddhizmushoz. Sosem kerestem róla információkat az előtt és nem is igen halottam sem Tibetről sem nagyon a buddhizmusról. Ez egész úgy kezdődött,hogy rá kerestem a google-én, hogy mik azok a csakrák és valahogy bele sodródtam ebbe az egészbe.:) Nagyon szeretnék egyszer Tibetbe menni és olykor mikor olvasok róla elfog a honvágy, és nagyon érdekel az ország sora és a története is mélyen megérintett.

Kérem szépen ne fikázzatok, lehet semmi közöm nem volt hozzá, én annak ellenére is szeretni fogom. :)


2014. nov. 14. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Egészséges kiváncsiság, ennyi az egész.

Így jutsz több információhoz, ha kutakodsz egy témában.

Később hogy ez milyen lelki és egyéb hatásokat fejt ki nálad, az teljesen szubjektív dolog.

2014. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 openyoureye ***** válasza:
Lehetséges. Ha te ebben hiszel, miért ne lehetne az?
2014. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HalandoVegtelen válasza:
Engem is erdekel ez a temakor, de nem erzem ugy hogy elozo eletemnek lenne koze hozza vagy ilyesmi (bar soha sem lehet tudni) , csak ugye a buddhizmus egy nagyon szeretheto elet filozofia, es persze hogy vonzo olyuan emberek szamara akik nem anyagi dolgokon keresztul probalnak boldogsaghoz jutni, es felismerik hogy az nem is telyesen mukodik. Amugy sajnos a buddhizmus olyan dolog amit egy rohanno vilagban, egy ""modern tarsadalomban"", nem lehet tellyeseggel gyakorolni, en probaltam , egy hoszabb beszelgetesem egy filozofia tanarral vegleg meggyozot hogy itt nem mukodik, foleg ha nem vagy anyagilag ugy szitualva hogy ne legyen szukseged stresszes melora, minden fele emberi kapcsolatok fenttartasara stb.... de azert igy is sokat lehet belole tanulni es segit kialakitani egy nagyon jo elet szemleletett.
2014. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi akkor nem valószínű.
2014. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Álmodni is szoktam róla, hogy ott vagyok. A 14. Dalai Lámával is álmodtam már, és tényleg nagyon érdekel. Nagyon szeretek olvasni de már egy ideje csak ezek a témájú könyvek vonzanak.
2014. nov. 21. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet. Fogalmazzunk úgy, hogy egy előző életből való, nem feltétlenül az előző életedből. Én is visszaemlékeztem az előző életemre, szóval nincs kizárva. Az emlékfoszlányokból áll össze az előző élet. Próbáld megerőltetni szellemedet, és több emlékfoszlányt előidézni abból az inkarnációból, amikor Tibetbe voltál. Mert az álom, és a vonzódás nem feltétlenül elegendő. Nekem is volt már álmom arról, hogy földönkívüli voltam, katona voltam, bűnöző voltam, vagy éppen szökevény. Ám egyik sem igazolódott be, mert egyik sem voltam az előző inkarnációmban.
2014. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy nem közvetlenűl az előző életből való. Hogyan erőltessem meg a szellemem? Valami technika? :)
2014. nov. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!