Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző életből megmaradt dolog?

Előző életből megmaradt dolog?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hova írjam ki ezt a kérdést de mivel a reinkarnációval kapcsolatos gondolom itt találok válaszokra!

Szóval a lényeg az hogy voltam pár évvel ezelőtt jósnőnél és ő azt mondta előző életemben kuruzsló,boszorkány voltam,hatalmas képességem volt amit rosszra fordítottam!Azt mondta ne nagyon átkozódjak mert fogós nagyon!

Elég szkeptikus vagyok,viszont a reinkarnációban hiszek!

Nos a mostani múltam tökéletesen elmondta a jós(szám tátva maradt),viszont a jövőből semmi nem jött be!


Azóta eltelt pár év és vissza gondolva akiket elátkoztam így vagy úgy mindegyikkel az történt!

Tényleg áthozhatja az ember a képességét az új életébe ilyen szinten?

Ha esetleg itt nem foglalkoztok ezzel a dologgal,hova írjam ki ezt a kérdést?

Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 4. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
át.csak felkel hoznia újra.
2012. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mondasz konkrétumokat is, hogy mivel átkoztad meg az embereket és mi történt velük?
2012. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Az emberek között lathatatlan ado-vevö kapcsolat müködik, es ez ma mar bizonyitott teny, kutatasok igazoljak. Nevezhetjük ezt 6. erzeknek is. Emiatt kepes valaki radhangolodni. Gyakorlattal jobban megy, emiatt a josnö talalatai, es persze a kartya es a segedeszközökbe vetett hite. A jövönket viszont mi alakitjuk, teremtö eerönk van, mert egy reszünk bennünk az Isten. Több ut van, ahogy a fa aga is sokfele agazik, ezt biztos mashogy alakitottad.

Azert erdemes meggondolni a gondolataidat, szavaidat, tetteidet, mert amit adsz, hosszu tavon azt kapod vissza. Magokat ültetsz, amik majd kikelnek. Mindennek van oka, ok-okozati összefügges van.

Amit egy eletedben (spiritualisan) megtanultal, az nem felejtödik el, tehat a "tudas" es a bölcsesseg megmarad. Ugy tudom, az ilyenfajta kepessegek nem.

A helyedben nem tulajdonitanek ennek olyan nagy jelentöseget, mert mi ertelme? Nem mindegy? Ha megtudod, mit akarsz tenni majd, kevesebbet atkozodni? :) Vagy inkabb abbahagyni teljesen?

A helyedben a tölem telhetö legjobbat tennem, nemcsak masok, hanem magam miatt is!

2012. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Annyira nem szeretnék bele menni!

De lényegében a lényeg hogy az egyiknek azt kívántam hogy a hőn áhított dolgát veszítse el és rá elég hamar így is lett!

Volt két halál eset is,és még több ilyen "apróbb" dolog!

Azért nem tulajdonítom véletlennek mert pont miután azt kívánom hogy....és pont úgy ahogy kívánom!

Szóval túl nagy dolog ez véletlennek!

2012. jan. 5. 11:16
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy jó kategóriába írtam vagy nem annyira?
2012. jan. 5. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
NINCS előző élet.....
2012. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Hát mindenesetre elég érdekes...én nem nagyon hiszek ezekben, de nem is vagyok teljesen szkeptikus, biztos van benne valami....azt már én is tapasztaltam, hogy szellemek léteznek.


Szerintem jó kategóriába írtad.

2012. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira megis foglalkoznek az altalad feltett kerdessel, hogy az ebböl következö kerdesen gondolkodnek sokat:

Ha ez valoban igy van, ahogy a kommentben közben irtad, gondoltal mar ra, hogyha ezt a sok energiat, amit azoknak a szavaknak adtal, ahogy nagy erövel kimondtad es kiadtad a dühödet, ha ezt a sok energiat valami nagyon jo dologra forditottad volna, amiböl Te is es mindenki nyerhet? Es ha ezentul igy csinalod? Van kedved kiprobalni?

Pl kivanhatsz sok penzt, gyereket annak, aki szeretne, szep csaladi hazat, ha egy beteg embert latsz: kimagasloan jo egeszseget...stb.


3.

2012. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem jo kategoriat valasztottal
2012. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

3.

Pontosan mire is gondolsz?

Egyébként nem gondolkoztam még ilyenen,mert nem akarok ilyesmit csinálni!

Miért segítenék egy vadidegenen?:)

És emiatt szerintem nem is menne,se a segítés se az átkozás!

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. jan. 7. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!