Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lelki társ lenne?

Lelki társ lenne?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval. Alig ismerjük egymást 2 hónapja, de rettentően megszerettem. Úgy érzem, teljesen megbízom benne, vágyom a társaságára, jól érzem magam vele, szeretek vele bármit csinálni, biztonságot jelent nekem, szinte állandóan vele beszélnék és vele lennék. Olyan érzésem van, mintha ez több lenne, mint barátság... A furcsa viszont az, hogy testileg egyáltalán nem vonzódom hozzá. Nem az esetem, az első pillanattól kezdve tudtam ezt. De valahogy mégis "vonz". Létezhet, hogy lelkileg? Ez olyasmi lenne, mint egy lelki társ? Nem éreztem még ilyet, így kicsit összezavarodtam... Ebből alakulhat más? Mire számíthatok? Mit gondoltok?

(ui. ő vonzódik hozzám, de erről már tudomást sem veszünk a barátságunk miatt)


Köszönöm a válaszokat! L



2014. dec. 1. 17:26
1 2
 1/11 eNerdzsy ***** válasza:

Szia.

Ez a fiú tuti, hogy szerelmes beléd.

Annyira, hogy bele ment ebbe a "legyünk barátok" helyzetbe is (amit a srácok ki nem állhatnak) csak, hogy együtt lehessen veled.

Azt hiszem veled lenne éjjel-nappal, ha érted mire gondolok...

Ha te nem ezt érzed akkor légy vele őszinte, és ne hitegesd!

Talál majd mást aki teljesen elfogadja testileg - lelkileg.


Tudom, hogy jól esik, hogy oda van érted de ezt ne csináld vele, hogy "kellesz de csak félig" mert ebbe bele lehet kergülni.


Tudom, hogy fiatalok és bizonytalanok vagytok de döntened kell vagy így - vagy úgy, és légyszi ne halogasd sokáig.


Drukkolok. ;)

2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz mert ha én ennyire megkedvelek valakit akkor onnantól fogva ő az esetem.
2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nehéz elmagyarázni. olyan helyzetbe kerültünk, mintha rokonok lennénk. mondhatni az ő egyik rokona és az én egyik rokonom összeköti az életét. tehát ezért felejtődött el az ő részéről is ez a vonzalom. :) én nem hitegetem! isten ments!


számomra is furcsa helyzet

2014. dec. 1. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik része nem tetszik?
2014. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, eszembe juttattál egy gyönyörű spanyol filmet, talán a 90-es években készülhetett... Valami északi sark van a címében, ha nagyon érdekel, rákeresek... Ja igen!

A címe:

Az északi sarkkör szerelmesei.


Gyönyörű film, de nem annyira vidám, erre készülj fel, ha érdekel. A szerelemről szól, alapvetően, de nem éppen szokványosról... talán te is hasonló helyzetben vagy: 8 éves kislányát magányosan nevelő apa, valamint 8 éves kisfiát magányosan nevelő apa vonzódni kezd egymáshoz a játszótéren, ahova gyermekeiket rendszeresen viszik... csakhogy... a 8 éves gyerekek is beleszeretnek egymásba! :) Nagyon cukik. :) A film drámai része, hogy mivel a szüleik idővel összekötik életüket, mostohatesó lesz a szerelmes gyerekekből. Ennek ellenére titokban viszonyt folytatnak egymással, szexuális viszonyt egyben.


Egyébként én ezt nem tartom vérfertőzésnek, hiszen nem vérrokonok. A szerelemnek nem szabad h ez akadályt jelentsen.


A film gyermeki szépségű, romantikus, és olykor szókimondó, a gyermeki kíváncsiságról is szól. Viszont a közepétől egyre szomorúbb a film...

2014. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elírtam, bocs:

a lényeg, h az egyik gyerkőc kisfiú, a másik kislány, a film elején, akik aztán mostohatesók lesznek. :)

2014. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Illetőleg azt írtam el, hogy nyilván a film elején az egyik apa, a másik anya, nah. :)) Sorry... :))
2014. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És hogy félreértés ne essék erről se: a filmben a gyerekek onnantól szexelnek csak egymással, h kamasszá váltak. De már 8 évesen fülig szerelmesek egymásba.
2014. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szmájli444 válasza:

Szia! :)


Hát mit is mondjak, pár éve én is hasonló helyzetbe kerültem, beleszerettem egy lány osztálytársamba. Halálosan szerettem, ezért belementem ebbe a a barátosdiba hogy legalább a közelében lehessek. De egy idő után kényelmetlenné vált, nekem mesélte el a panaszait és örömeit az új szerelmeivel, meg a helyes kockás hasú pasikkal kapcsolatban. Tudtam hogy ő nem szeret viszont, de amikor kezdett kialakulni egy kapcsolata úgy éreztem lépnem kell, ezért elnondtam neki hogy szeretem, amire úgy felelt hogy "húú, hát köszi". Nagyon sokáig szenvedtem emiatt a lány miatt. Ha szerelmes vagy, rajta, mond meg neki! Biztos hogy igennel fog felelni neked :). Ha viszont nem, akkor vágd el ezt a köteléket hamar, mielőtt tönkreteszed a fiút.


18/F

2014. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Off: előző, bocsi, kíváncsivá tettél, szóval szeretném érteni, ha már körüljártál egy esetet... a "hú, hát köszi" mit jelentett nála? Járt veled? Egyebet?
2014. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!