Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lelki társ lehet-e olyan,...

Lelki társ lehet-e olyan, akivel nem vagy együtt, csak megmagyarázhatatlanul és kitartóan vonzódsz hozzá?

Figyelt kérdés
Esetleg régi szerető, akivel együtt voltál, de nem ő a párod? Ez egy karmikus kapcsolat lenne, ha mindig felzaklat évek múltán is?
2010. júl. 17. 11:36
 1/5 Beatrix17 ***** válasza:
Miért ne lehetne?Én több,mint 1éve szakitottam a párommal-tehát már az exem!Van már uj kapcsolatom,de még mindig az exemmel beszélem meg az igázán nyomasztó gondjaimat-és ő is engem hiv fel,ha baja van!4évig voltunk együtt,és minden tudunk a másikról...
2010. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi meg nagyon ritkán beszélünk (szándékosan), de mikor találkozunk, az érzés ugyanaz, mint régen.
2010. júl. 17. 12:04
 3/5 Beatrix17 ***** válasza:
79%
Mi sem nap,mint nap találkozunk!De ha igen,minden olyan,mint régen.Neki azóta sincs senkije,de ha lenne,akkor is csak velem beszélné meg a bajait,hisz maximálisan megbizunk egymásban!
2010. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát mi is az exemmel rettenetesen egymás bizalmasai vagyunk. És mindig egymáshoz fordulunk, bármi problémánk van.Én még a mostani Barátommal is megtudom beszélni, Vele is kb ennyire bizalmas a kapcsolatunk.Én már nem szeretem az exem, csak mint Barát, úgy nagyon, csak sajnos ő nem csak barátilag szeret, de nagy rendes, mert nem mászik rám, nem tesz semmi olyat, amit később mindketten megbánnánk.

Szóval, igen, lehet.

2010. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fordítva voltam igy. :) volt egy barátom, akivel nyított kapcsolatban éltünk. Semmi témánk nem volt, szinte alig tudtunk miről beszélgetni. De mégis hihetetlen szerettük egymást, és élveztük egymás társaságát, még ha nem is volt köztünk szó. :)
2010. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!