Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz abban, hogy több...

Aki hisz abban, hogy több életünk is van, vagy a párhuzamos valóságban, segítene nekem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy számomra ismeretlen városban voltam, ami gyönyörű volt, és valahogy olyan otthon éreztem magam... És álmomban tudtam, hogy teleportálással kerültem oda, és próbáltam találni egy eldugott sarkot, ahonnan visszajuthattam. Még sosem láttam ezt a várost. Létezhet, hogy jártam már itt mégis egyszer valamikor? Volt már valakinek hasonló álma?
2015. jan. 23. 10:48
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
Az álmok nem valóságosak.
2015. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hisz bennük, még nem fognak létezni.
2015. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Firedoom ***** válasza:
Tobb eletben nem hiszek, de párhuzamos világokban igen. Amugy az almok csak az emlekekbol elojovo kepek, se tobb se kevesebb.
2015. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon valósághű egy álom azt megéled egy párhuzamos valóságban, az ottani éneddel. Amúgy ha alszik az ember a lelke elhagyja a testet.
2015. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, Többször is álmodtam pontosan ugyanezt, amit leírtál.
2015. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tar Ildikó

Álmaink tükrében

Urbis Könvkiadó, Budapest, 2007.

2015. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az almok valos tartalmaban. Almodban az agyad dolgozik es fura dolgokat muvel.


Ha meg emlekszel hogyan nezett ki a varos, akkor irj le mindent rola ami eszedbejut nehogy elfelejtsd. Aztan kezdj el a google-be vagy tripadvisor, vagy valahol keresgelni kepek kozott hatha megtaalalod. Az mar izgalmas lenne.

2015. jan. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!