Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet ez a furcsa érzés?

Mi lehet ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolog történt velem nemrégiben... Van egy párom akivel jegyesek vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, kisebb bökkenők vannak köztünk, de mindenen túljutunk együtt. Olyan érzelmeim voltak iránta a kezdetektől, hogy ő az igazi, nem tudnék mással élni.


Nem régiben egy kisebb nőgyógyászati műtéten kellett átesnem, amihez dokit kellett fogadnom.. Nekem kiskori rossz élményeim miatt szabályos undorom és félelmem volt a nőgyógyászoktól.. ám mikor ezt a dokit megláttam, olyan erős érzés kapott el, mint mikor a párom megpillantottam.. rögtön bíztam benne, és úgy éreztem mi már ismerjük egymást vagy 1000éve. A műtétem után felkeltett és elvarázsolódtam tőle, annyira közvetlen volt. Valamiért lenyűgözött. Azóta is minden nap gondolok rá és hiányzik.. A doki már 50+ én meg 20+ vagyok, de ez a fickó isteni.. komolyan minden felelmem elszallt es rendesen varom a vizsgalatokat. Csak nem tudom mi ez a külonos erzes, vonzalom...???



2015. márc. 15. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szimpátia.
2015. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a dokit, ne kezdj viszonyt vele, ne legyél hülye!
2015. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dehogy! ez nem olyan, a furcsa hogy olyan mitha 1000 eve ismernem olyan kulonos. ezert az ezo-hoz irtam
2015. márc. 16. 07:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nedves leszel, amikor a dokit látod? ,:D Csak nehogy félre kacsingass izgalmadban, jaj szegény férjecskédnek. Ezért fogok én is nőgyógyász lenni xDDDD
2015. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, nem leszek nedves :) dehogy, tekintsunk el attol ogy nogyogyasz, maga az ember fogott meg, es azt hogy isteni ugy ertem a belso tulajdonsagai :)
2015. márc. 16. 08:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Viccek és gúnyolódásokon kívül ez egyszerű szimpátia nem más! Egy olyan helyzetben, mint a tiéd, ahol is a doki ide oda nyulkál kizárt, hogy ne alakuljon ki egy erős szimpátia vagy egy annál erősebb undor. Sírok :DDDDD
2015. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nezd semmi jelentose hogy nyukal e vagy sem meg hogy hova.

Mikor meglattam mar akkor ilyen erzesem volt, es hozzam sem ert. Azert ez szimpatianal erosebb. nem is erosebb furcsa volt. nehezen bizok meg vkiben nem h egy idegenben.

2015. márc. 16. 09:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy belé. ;)
2015. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!