Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tegnap este meditáláskor,...

Tegnap este meditáláskor, ellazítom magam és egy ijesztő 3 dimenziós alakot látok, szó szerint megijedtem ez most mi?

Figyelt kérdés

semmi értelme nem volt a figurának nem is emlékszem már rá, egyszerűen, csak egy rémisztő érzés jött rám


nem szokott ilyen lenni, tök random meditáció volt az egész, ellazítás után sok féle gondolat járt a fejemben és egyszer csak erre lettem figyelmes


?


f



2014. okt. 17. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
nem élő figura alakja volt, hanem csak valami sokszög szerű akármi
2014. okt. 17. 13:58
 2/3 Legoman ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló tapasztalásaim. Én azt csináltam, hogy nyugodt maradtam, és nem foglalkoztam vele, megpróbáltam legyőzni a képet és sikerült, azóta nem fordult elő. :D
2014. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem normális, én nem szoktam meditálni, meg ilyesmiket, viszont ha kimerült vagyok, főleg, ha másnapos is, ha egy kicsit ellazítom magam meg szoktak jelenni számomra ismeretlen, de tisztán kivehető arcok egymás után. Csinál ilyesmiket az agy néha. Nem értek hozzá, de szerintem valahonnan onnan jöhetnek, mint az álom, csak alvás nélkül.
2014. nov. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!