Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik előző élet?

Létezik előző élet?

Figyelt kérdés

[link]

Nem túl jó az angol tudásom, de ez elég érdekesnek tűnik. Persze a tudomány emberei között is lehetnek csalók, akik jó pénzért eladják magukat, de ha nem erről van szó, akkor ez egy kis bizonyíték arra, hogy a reinkarnáció létezhet. Ti mit gondoltok erről, illetve ha valaki veszi a fáradságot és utánaolvas, találtok cáfolatot, vagy szkeptikus írást Jim_B._Tucker munkásságáról?



2015. márc. 23. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nos, én nem nagyon tudok angolul, szóval a cikkhez nem tudok mit hozzászólni, ám én hiszek az előző életben.
2015. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Én egyszer egy párbeszédben valami ilyesmit hallottam:


K: Van rá mód, hogy emlékezzünk előző életeinkre?

V: Minek szeretnél emlékezni? Minden amit a múltban tettél, annak eredményét megtalálod ha a tükörbe nézel.

Olyan dolgokra próbálsz emlékezni, amik jóval korábban történtek, pedig arra sem emlékszel, hogy egy órával ezelött miről beszéltem.

2015. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem az előző életekben kell hinned hanem a mostaniban. Mert az a valóság. De hallottam már olyat is hogy a klinikai halál állapotában levő emberek egy sötét folyosót láttak aminek a végén ott a fény. Lehet, hogy ez a folyosó egy szülőcsatorna és ott a végén egy új élet :D
2015. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Legoman ***** válasza:
63%

Létezik előző élet. Nem is egy volt, lehet, hogy több száz már.


Egyetértek az előző két válaszolóval. :)

De erről lehetne mesélni, mert érdekes téma. :D

2015. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Valójában nem létezik előző élet, mert nincs idő. Csak a "most" van, amire tudósok is kezdenek ráébredni. Arra is, hogy minden egy!!!

Nem vagyunk különállóak, csak azt hisszük...

2015. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, mit értesz az alatt hogy minden egy?!
2015. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

6-nak! Valójában minden ami létezik egy darab. Csak több részre osztotta magát.

A Te tested egy vagy több? Mindkettő! Több milliárd sejt építi egy emberi testté! Úgy képzeld el, hogy minden egyes sejt egy ember. És az emberi test Isten. Ha ezt a példát megérted, akkor megértetted a MINDENSÉG lényegét!!!

2015. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De mit szóltok a belinkelt oldalhoz? Nem is arról van szó, hogy hiszünk, nem hiszünk, hanem ez a kutató talált bizonyítékokat kisgyermekek esetében, ami bizonyíthatja az előző életet.
2015. márc. 23. 17:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet én nem tudok angolul jól, de milyen bizonyítékról beszélsz?
2015. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Media coverage:

In 2006, Tucker investigated the case of Cameron Macaulay as part of the Channel 5 Documentary Extraordinary People: The Boy Who Lived Before. Tucker’s investigation took him firstly to Glasgow to interview the six-year-old boy and his mother Norma about Cameron’s reported recollections of life on the isle of Barra in the Outer Hebrides, around two hundred miles from the family’s home in Glasgow. Tucker then accompanied the family as they traveled to Barra in an attempt to verify Cameron’s statements about life on the island. Cameron's descriptions of his previous family home were entirely accurate; while the family name of "Robertson" also rang true, nothing could be found of the man Cameron recalled as his father on the island.


Itt ír erről. Talán nem igaz, de mindenesetre érdekes.

2015. márc. 23. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!