Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg van olyan hogy előző...

Tényleg van olyan hogy előző élet? Lehettem valaki a mostani életem előtt?

Figyelt kérdés
Megnéztem a "Sorostalan" című filmet. Az 1900-as években történt koncentrációs táborról szól..Nagyon elgondolkodtató és megható film, de engem sose ragad meg ennyire semmi mint most ez a film..az ilyen érzéseken hamar túllépek, de már pár napja nem tudok..Megragadott.. Lehet hogy hülyeség..Olyan majdnem Deja Vu..Lehet valóság alapja a reinkarnációnak? Lehetett valami közöm hozzá előző életemben? Lehetséges egyáltalán az előző élet?

2015. márc. 20. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
A reinkarnáció igaz, ha a film alatt volt dejavud lehet te rendezted azért ismerős v régebben láttad. V előző életedben te is igy jártál
2015. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 schocko ***** válasza:
39%
Nem.
2015. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Nincs olyan, hogy előző élet.

Az születésed előtt pont az voltál, amire emlékszel belőle: semmi.

A halálosd után is ugyanez lesz: nem fogsz létezni.

2015. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

"Az születésed előtt pont az voltál, amire emlékszel belőle: semmi."

Tehát alvás közben nem is létezem?

2015. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ozmium42 ***** válasza:
47%

Nincs előző élet.


"Tehát alvás közben nem is létezem?"


A tudatod nem létezik (ha nem álmodsz). Alváskor azért, mert az agyad speciális állapotban van, amikor nem tartja fent a tudatot, születésed előtt azért, mert nincs kifejlett agyad, fogantatásod előtt pedig azért, mert nem létezel egyáltalán.

2015. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

"Nincs előző élet."


Lemaradt az, hogy szerintem, nem? (költői kérdés)

2015. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Ozmium42 ***** válasza:
38%
Nem maradt le, biztos, hogy nem létezik. Logikailag lehetetlen, abból kiindulva, hogy mit nevezünk életnek.
2015. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Ozmium42 jól mondja. Ez a reinkarnáció, meg az öröklét, meg a bánat tudja hányféle hit van, csak vigaszul szolgál a szigorú realitásra: hogy csak egyszer élsz. Most kell jól csinálnod, több lehetőség nem lesz.
2015. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel megint csak azt írtad le, hogy nem létezik, mert nem tudod megmagyarázni. Ez a te véleményed, elfogadom, de ne tekintsünk már egyéni véleményt általános igazságnak.
2015. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Kérek még 0%-ot, mert Ezotéria » Reinkarnáció és karma témakörben témába vágó állításokat merek tenni. Aztán átmegyek a közoktatásba, hogy a rántott húsról írjak, az majd népszerű lesz.
2015. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!