Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnációs hipnózissal...

A reinkarnációs hipnózissal konkrétumokat is meg lehet tudni?

Figyelt kérdés

Konkrétum alatt értek minden olyat, aminek utána lehet nézni, hogy valóság-e vagy csak a képzelet műve?


Mondjuk pl. azt látja az alany, hogy ő mondjuk X ország Y városában élt, ahol életében nem járt, de ha hipnózis után elmegy oda megtalálja azt a házat ahol lakott, ráismer a környékre, stb?


2015. ápr. 30. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem.
2015. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert az egész csak humbug.
2015. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ez így működik. De szerintem nem mindenkinek való a reinkarnációs hipnózis. Nem véletlen, hogy nem emlékszünk. Hogyan dolgozod fel pl. hogy a lányod az előző életedben a férjed volt...


#2: Pszichiátriában elfogadott és használt módszerrel vissza lehet vinni valakit a gyerekkorába és 1-2 éves korából éles, valós emlékei vannak, akkor ha másik életbe viszik vissza _ugyanazzal a módszerrel_, mire alapozod, hogy ott fantáziaképeket fog látni valós emlékek helyett? (Ráadásul bizonyos esetekben, ahogy a kérdező írta, oda lehet menni, leellenőrizni, megkeresni saját sírodat, stb.)

2015. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Kéne már nyitni egy külön kategóriát a különféle terápiáknak, gyógyító technikáknak, mert semmi köze az ezotériához a témának.
2015. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Módszertől függ. Van olyan, ami ellenőrizhető, pl. dátumokat, helyeket, neveket is adhat.
2015. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Az ezotériába az űrlények is kakukk tojások . A szó belső kört jelent és a bűvészet meg szellem járás se illik ebbe a kategóriába . A jóslás egyenesen kikívánkozik belőle .
2015. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Azt sosem fogod megtudni, hogy valóban egy korábbi valóságot láttál-e, ezt lehetetlen ellenőrizni, inkább hit kérdése a dolog, szerintem pl. csak valami a tudatalattidból jön fel, nem hiszem, hogy az előző életedet látod. De hallottam már olyan történetet, amikor valaki valahogy rátalált a házra, ahol egykor lakott, vagy legalábbis ő azt gondolta, hogy ez az, amit hipnózisban látott. Egyébként nem ajánlom a reinkarnációs hipnózist, nem mindig kellemes élmény és okozhat később pszichés gondokat. Akkor már inkább egy sima hipnózisra menj.
2015. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Talán az Egészség kategóriába az Alternatív gyógyítás-hoz, vagy Egyéb-e, vagy Mentális egészséghez...

De jó lenne az Egészség-hez egy külön téma terápiás tapasztalatoknak, módszereknek.

2015. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, kérlek válaszoljatok már, hogy a válaszomon mi a 0%! Tényleg érdekelne. Köszönöm! Sok tapasztalattal rendelkezem, nem értem ezt a reakciót, főleg úgy, hogy az előttem lévő suta válaszok nem lettek ennyire lepontozva. Nem zavar egyébként, csak érdekel.
2015. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalataim szerint nincs semmi jelentősége annak, hogy az adott élet, amit megmutatnak valóban leinformálható legyen úgy, ahogy írod. A feltett probléma megoldása, megértése a lényeg.

Nekem volt olyan, amit késöbb egy az egyben megtaláltam, de közel nem volt olyan horderejű, mint azt várnátok, ellentétben azzal, amit utaztatás közben átéltem.

2015. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!