Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megtörténhet velem az, ami a...

Megtörténhet velem az, ami a lélektársammal is?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam egy fiúval, aki ugyanolyan belsőleg, mint én és ezt már ő is észrevette. Történt a minap vele egy baleset és megsérült a karja, mire észrevettem, hogy az én karomon is ugyanott sebes lett. Létezhet, hogy ő a lélektársam vagy ez csak egyszerű véletlen?

2015. jún. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyszerű véletlen, és a hinni akarás találkozása. ha akarod, és ez feldobja az életedet, higgy benne, hogy nem véletlen.
2015. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség!
2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megtaláltad a lelki duálodat.

Egymásra vagytok hangolódva, és ennek fizikai formában is vannak megnyilvánulásai.

2015. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen és még talàlkoznotok se kell akkor is tudod mire gondol hogy ugyanaz foglalkoztatja.csak hinni kell benne..de szerintem ez hosszu tàvon nem működik elveszik ez az érzék..

"Véletlenek nincsenek"

2015. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én asszem, gyakran kerültök hasonló szituációkba, hogy aminél az egyik elakad, arra a másiknak lehet egy megoldása. Tehát, h így segítsétek egymást.
2016. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*mármint hogy a másikkal is megesett már az, átélte már az adott szitut, ezért tudja, hogyan kell kezelni.
2016. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!