Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Félsz a haláltól?

Duenna kérdése:

Félsz a haláltól?


2015. jún. 22. 09:16
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#1 Kvantum = szellem

Amikor a természettudomány azt mondja, hogy kvantum, akkor azt érti, hogy szellemtudomány: test (biológiai rész), lélek (értelem, érzelem, akarat), és szellem (igazi önvaló).


A kvantumfizika szerint van élet a halál után!

[link]


A kvantumfizika újra felfedezi .. Istent!

[link]


A tudat nem az agy terméke. Az agy nem gondolkodik, és nem tárol gondolatokat. Az agy, mint egy szolga, vezérli a fizikai testet. A test az érzékletek felfogására való, és az irányításra. De az agyban nem történik gondolkodás. A tudat gondolkodik.


Az álomban nincs jelen a tudat, az emberi érzékeket kvantumfolyamatok, azaz, szellemi folyamatok irányítják. Amikor meghal valaki, akkor a tudat elhagyja a testet.

2015. jún. 22. 12:00
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fafejű, de nagyon sok élettapasztalatom van, talán a nálam sokkal idősebbeknél is tapasztaltabb vagyok, mert nagyon sok mindent megéltem, E velejéig romlott világban. Ha mindezt elfelejteném egy "hard reset" után már mindegy lenne számomra, és nem szívesen születnék újjá egy tejfölös szájú nyomorékká, aki hangosan hallgatja a rockzenét és lenyalt frizurával vegetál, amikor pedig teheti a faszbukon ossza meg a páwás fotóit magáról. Vagy egy hatvanas faszivá, aki a fürdőszobában énekli a férfiasan tökéletest. Nagyon sok megpróbáltatáson és világvégén vagyok túl, de nem cserélném le semmire! Szerintem az embernek az ad értelmet az életének, hogy nem él örökké és megpróbálja beosztani a hátralévő időt. Az örökkévalóság értelmetlen és céltalan, ha léteznek halhatatlanok irigykedve néznek a halandókra, mert számunkra mindennap lehet az utolsó, éljen a halál!
2015. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#13 Majd ha ott leszel fönn, mint örökké élő lélek, remélem, eszedbe jut, mekkora fafejű voltál itt lenn, amiért nem hittél az igazságban! :D Majd akkor gondolj rám, szeretettel! :D Ott, tudni fogod, ki vagyok! :D
2015. jún. 22. 13:13
 14/30 A kérdező kommentje:
Egyesek úgy alkotnak ítéletet valamiről, amit nem tanulmányoztak, és nem is akarnak tanulmányozni. És még ők tartják magukat a témában okosnak?? Én nem vagyok ennyire beképzelt, önhitt bunkó!
2015. jún. 22. 13:47
 15/30 VaTa94 ***** válasza:
35%
Nem félek a haláltól, csak a több mint másfél órás videóktól főleg az ilyen szektásvideóktól....
2015. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%

#14 Ha létezik ilyesmi, és majd valamikor odakerülök, akkor minden erőmmel azon leszek, hogy megöljem magam!

A kvantumfizika sokkal inkább egy filozófiai ágazat, mint tudomány. Eddig semmit se igazolt, csak felesleges igazolhatatlan jóslatokban bocsátkozik. A kvantumfizikusok azzal igazolják magukat, amit nem ismernek. Az ember egyik legnagyobb hibája, hogy azzal magyarázza ki magát, amit nem ismer!

2015. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Monotropus ***** válasza:
En csak azt nem ertem, mi vagy ki biralja el, hogyan eltel? Az ugynevezett energia??????? Es ha elozo eletedben rossz dolgokat tettel es a mostanit latod a foldi pokolnak es veget vetnel az eletednek akkor a kovetkezoben is szenvwdni fogsz?
2015. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 FüligJimmy88 ***** válasza:

A kvantum baromira nem szellemet jelent!!! A latin kvantitás (nem tudom hogy írják, kövezzetek meg), vagyis mennyiség szóból származik. El nem tudom képzelni, hogy a sok agyament önjelölt tudós mit akar belemagyarázni a kvantumfizikába, amit egyébként jó, ha 200 ember ért az egész földön. Én is csak annyit tudok róla, hogy bizonyos "csomagok" összességéből feltételezi a világ szerkezetét összeállni, amelyek bizonyos MENNYISÉGŰ (ezért kvantitás) információt tartalmaznak.


Amúgy meg nem félek a haláltól. Nem is értem a feltételezést, hogy miért kéne félnem. Mert lehet hogy fáj? És? Az is fáj, ha szálka megy a kezembe munka közben. Ki lehet bírni. Ha újjászületek akkor effektíve meg sem haltam, remélhetőleg akkor már nem leszek ilyen csóró. Vagy ha még csóróbb leszek, vagy esetleg súlyos beteg, akkor esetleg az újraszületéstől félhetnék. De már csak azért sem. Mert a pokolra jutok? Legalább jó lesz a társaság. Kit érdekel, ha ezért cserébe az idők végezetéig forró olajban kell fürdenem, egy idő után azt is meg lehet szokni. Meg amúgy ez az utóbbi amúgy is elég valószínűtlen ha engem kérdezel, mert tök logikátlan, hogy azért jussak a mennybe, mert a Földön sanyargatva éltem, a pokolba meg mert jól éreztem magam életemben.

2015. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem.

A halál csak egy emberi életed vége.

2015. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
ez az ember halott az biztos amúgy én nem
2015. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!