Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Félsz a haláltól?

Duenna kérdése:

Félsz a haláltól?


2015. jún. 22. 09:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"A kvantumfizikusok azzal igazolják magukat, amit nem ismernek."

Úgy beszélsz, mintha a számítógépeket, az elektronikát mindig is ismertük volna, no meg sorolhatnám. Szerinted az ember ezt mindig is tudta, ismeretlen volt, nem de?


És a kérdésedre válaszolva, nem félek, bár természetes a pánik, hogy vajon mi lesz, de az anyagot nem lehet megsemmisíteni, csak hozzáadni, vagy csökkenteni, ezért létezni fogsz, csak más szubsztanciában, apró atomokban. Viszont, ha közömbösen fogod fel a dolgokat, akkor nincs ok a pánikra. Lesz, ami lesz. A tudósok ilyen tempóval, amilyennel most haladunk, szerintem könnyen feltárják ezt az életkialakulása óta tartó problémát. Bár kitudja, addig is élvezzük az ittlétet.

2015. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
én a videó első öt percében kitaccsoltam..............
2015. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem félek a haláltól. Hogy miért nem?

Arra gondolok, ugyanaz lesz, mint születésem előtt.

Ilyenkor mindig előjön a legkorábbi gyerekkori emlékem.

Előtte semmilyen emlékem nincs. Se fájdalom, se öröm.


Nem tudom hogy volt-e előző életem, és azt sem tudom hogy lesz-e következő.


Arra koncentrálok, hogy pozitív dolgokat hozzak ki mindenből. Ha már egy nevetés vagy mosolyt kitudok csalni másokból, úgy érzem elégedett vagyok.


Nem tagadom néha a stressz nagyon kockára tesz, ilyenkor nem tudok a jó dolgokra koncentrálni. Viszont próbálom ellensúlyozni azzal, hogy arra gondolok: minek aggódni ? Miért élném le aggodalommal az életem?


Nem könnyű az élet, de próbálok mindenből a legtöbb pozitív érzelmet kihozni.

2015. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem félek egyáltalán tőle, miért is kéne tőle rettegni? A halál biztos, az élet bizonytalan.
2015. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 openyoureye ***** válasza:
38%

Joker 2.0-nak:


"A kvantumfizika sokkal inkább egy filozófiai ágazat, mint tudomány. Eddig semmit se igazolt, csak felesleges igazolhatatlan jóslatokban bocsátkozik. A kvantumfizikusok azzal igazolják magukat, amit nem ismernek."


- Lehet sokmindent megeltel ahogy irtad, de hogy a kvantumfizikahoz semmit sem ertesz ay biztos! Hogy legkozelebb ne hozd magad ilyen kellemetlen helyzetbe, ajanlom nezz utanna a ketres(bocs nincs ekezet, mind a 2 "e" ekezetes) kiserletnek.


[link]


Kozel sem elmeleti, hanem kiserletekkel igazolt tenyekrol beszelunk.


Dehogy vilagosabb legyen, itt egy video is ami szajbaragosan elmagyarazza a kiserlet menetet :)


https://www.youtube.com/watch?v=M0ldR0oXL84

2015. jún. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Igazából nem félek, de minden emberben ott vam a túlélési ösztön, ami ugyebár mind tudjuk, elkerülhetetlen. Az idegrendszer és a hormonok alakítják az ember érzéseit, és vannak dolgok, amiket (még) nem tudunk befolyásolni, pl. a félelmet. Tegnap volt egy nagyobb pánik rohamom, és hozzájárultak a kellemetlen tünetek, eszeméletvesztés és ájulás határa, dezorientáció, deperszonalizáció (azt sem tudtam ki, mi vagyok), és folyt a létért s a fennmaradásért a küzdelem. Futni akartam, de hova? Otthon voltam, elfutottam a nyugtatóért, és aztán kétségbeesetten azt mondtam nincs semmi baj, miközben úgy próbáltam vissza bekerülni a valóságba, hogy a tárgyakat fogdosstam, sikerült egy kis ido után. Nos, aztán én tényleg nem félek a haláltól, csak a testem. És ezt lehetetlen elkerülni.
2015. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
openyoureye-nek: én nem is ezekre a kísérletekre céloztam, (de nyilván azokba is bele tudnék kötni), hanem azon elméletekre, melyek Isten létét akarják bizonyítani és az ember alkotja az agyával a fizikai valóságot, és sok más ehhez hasonló elméletre, ami filozofikus, mintsem tudományos! :P
2015. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Cseppke03 válasza:
Nem félek a haláltól. Nem kerülhetem el,mint senki más sem. Attól félek,hogy lezáratlan,megoldatlan dolgokat hagyok magam után. Félek itt hagyni azokat akiknek szükségük van rám. Attól félek,mi lesz velük. Persze ettől is hiábavaló a félelmem,hisz bármit teszek,maradnak nyitott dolgok és fájó szívek. Ez van...minek ezt firtatni? Előbb vagy utóbb...eljön. Az sem számít újjá születünk vagy sem. Az számít,hogy most milyen minőségű életet élünk.
2015. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nem. A halál az a végső megnyugvás. Az élet az csak rosszabb nála.. Hogyha te még ezen információk mellett is (mert én komolyan mondtam) félsz a haláltól, akkor az életedet éld jól. Nem tudhatod hogy mennyi időd van még hátra. Minden napodat, minden percedet úgy éld, mintha az az utolsó lenne. Az életed így szép lesz.. ;)
2015. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nem félek a haláltól! Sőt, várom, hogy elkövetkezzen! Ugyanis a lélek egy örökké élő magas frekvenciarezgésű energia. Csak az elöregedett, beteg testet vetjük le magunkról. A valódi hazánk az ötödik lélekdimenzió. A Föld pedig egy pokol, egy börtön.
2015. júl. 16. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!