Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi lehet ez? Mit...

Szerintetek mi lehet ez? Mit jelenthetnek ezek a jelek, egyezések?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány,szerelmes vagyok belé.Van benne valami különleges,amit nem tudok megmagyarázni.Sok szinkronicitás élményem van vele kapcsolatban:

-két különböző hónap ugyanazon napján születtünk,ugyanabban a városban

-édesanyáink keresztneve megegyezik

-mindkettőnk szülei elváltak

-a kocsink rendszámtáblájában megtalálható a monogramja úgy,hogy az anyai ági vezetéknevének kezdőbetűje is szerepel benne!

-ugyanolyan mobilunk van

-az egyik szülője abban a városban él,ahol az a film játszódott,amit az első találkozásunk előtt néztem!

-odavalósi a csaj,ahová apám sokat járt dolgozni kiskoromban (nem Budapest)

Amikor először megláttam,az futott át a fejemen,mintha már láttam volna őt valamikor és (ne nevessetek ki) hogy ő lesz a feleségem.Nagyon elkápráztatott,beleszerettem.Megismertük egymást,de nem mertem kezdeményezni felé,így összejött mással,akit láthatólag nagyon szeret.

Mégis,miért van ennyi egyezés az életünkben?Mik ezek a jelek?(Biztos nem beszélem be magamnak.)

Lélektársak lennénk talán?Vagy valamilyen karmikus,ezós stb. kapcsolat van közöttünk?Ez megmagyarázna mindent.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 13. 23:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát ezek alapján úgy tűnik lélektársak lehettek.Lehet,hogy korábbi életedből láttad már valahol és talán ezért van olyan dezsavű érzésed,hogy láttad már.Talán ezek olyan égi jelek.De ahhoz,hogy teljesre véld,hogy valóban lélektárs e,akkor ne ilyen jelekről olvass, hanem a személyéből.:)
2015. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a személyét illetően az volt a benyomásom,hogy nagyon okos,és úgy fejezi ki magát,mint én.Továbbá nem tudtam beskatulyázni egyik lánycsoportba sem.+ még a hangja nagyon ismerős.Az első napokban többször is rám mosolygott csak úgy,spontán,semmit nem viszonozva.Már ekkor sejtettem,hogy van valami.

1.válaszoló!Szerinted csak pusztán láttam előző életemben?Azért ennél több van,nem igaz?

2015. aug. 13. 23:31
 3/12 anonim válasza:

Akkor nagyon megfoghatott téged kívűl-belül is a lány gondolom.

Igen,szerintem a múltatban nem csupán EGY egyszerű találkozás történt,hanem A találkozás.Szóval lehetséges,hogy korábban volt köztetek valami erősebb szikra.

2015. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Klasszikus szakirodalmi idézet a témában:


"Derék ember apád. Nagyon jól ismerem. Anyád valamivel kisebb apádnál.

Így van-e?

Majd hanyatt vágódtam a csudálkozástól. Honnan ismeri ilyen jól a szüleimet?"


Egszerűen arról van szó hogy mindenáron próbálsz egyezéseket találni. Pl. 1 a 30-hoz az esélye hogy egyezzen a születési dátumotokban a nap. Minden rendszámtábla betűit fel lehet oldani valaminek a rövidítéseként, és tök más értelmű dolgokat is ki lehet hozni belőle. Stb. Ugyanennyi egyezést más embernél is találnál, ha ott is minden szalmaszálba kapaszkodnál, ja igen, a kettővel ezelőtti kutyájának a hátán is ugyanolyan fekete folt volt mint most a tengerimalacomon van.


Bele vagy zúgva, aztán ha lelki társ azt úgyis csak ő tudja megválaszolni.

2015. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fish1 ***** válasza:
91%

Szerintem a szinkronicitást ne tárgyakban, nevekben, dátumokban, stb. keresd, hanem történésekben.

Olyasmire gondolok, mikor pl. sorozatosan összefutsz vele olyan helyen, ahol nem tudod, hogy ott lesz, vagy pl. olyan dolgokban, hogy gondolsz valamire, majd ugyanerről kezd el beszélni. Ezek szerintem azt jelentik, hogy az utadon vagy.

Az, hogy ismerősnek tűnt első ránézésre, és a hangja is, már akár mélyebb jelentéssel bírhat, meg a víziód is.

2015. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Én nem tudok választ adni a kérdésedre, viszont annyit elárulok, hogy mialatt olvastam, végig rázott a hideg. Kirázott a hideg és libabőröm lett, ami csak igaz történetekkor, meg történelemórákon történik meg velem.

Lehet, hogy most mással van, de később veled is lehet. Ne legyél túl erős, csak tudd magadban, hogy megalapozottak az érzéseid. Ezek a jelek valószínűleg arra szolgálnak, hogy megmutassák, jól érzed a dolgot, ne hagyd a lányt annyiban, mert valami lesz. Remélem boldog leszel, akármi lesz a vége!!!:)

2015. aug. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
De ha sok spirtualitást képzelsz mindenbe akár happy end helyett pszihiátria is lehet ..
2015. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyi,hogy az ő keresztneve és az én keresztnevem a top 100-as listán ugyanazt a helyet foglalja el,ugyanolyan gyakori név.Aztán külföldön nyaralás közben egy hirdetőtáblán a nevét olvastam.
2015. aug. 24. 11:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Lélektárs / Ikerláng gyanús :) Üdv a klubban :)
2016. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy ikerláng - nem, ez nem garancia arra, hogy végül veled jön össze, vagy előző életetekből hátrahagyott feladatod lehet vele. Esetleg lelki társ, bár a deja vu ott azért túlzás, nem is tudom. Tényleg csak azt lehet javasolni, hogy a tulajdonságaitokra, és történésekre koncentrálj, bármelyik vadidegenbe bele lehet magyarázni, hogy 5-6-x dolog közös bennetek. Hogy mennyire értitek egymást, mi zajlik köztetek. Akkor is kapod-e a jeleket, ha nem keresed őket. Ha dolgotok van egymással, hidd el, mmminnden út oda vezet majd hozzá, ha a fejetekre álltok is. Ha ikerláng/lélektárs akkor nem biztos, hogy dolgotok is van egymással, de az biztos, hogy egymás másik felei vagytok, kiegészítitek, szavak nélkül is értitek egymást, egymás tükörképei, vagy csak nagyon hasonlóak vagytok.
2016. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!