Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért lehet az hogy egy ha nő...

7855 kérdése:

Miért lehet az hogy egy ha nő közelében vagyok vagy hallok róla gyomorgörcsöm illetve zavart leszek? Kapcsolatban lehettem vele előző életemben? Hogy derithetem ki?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Felizgultál rá, ennyi. Nincs előző élet.
2015. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Legoman ***** válasza:

Szerintem csak zavarba jössz.

Volt már barátnőd?

Ha még nem, akkor szerezz egyet. :) Jót fog tenni, mert egy kapcsolat sok tapasztalatot tud adni az életre az embernek.

2015. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok barmok! És az ilyen hozzászólások nem érdekelnek..

Olyan írjon aki tud a reinkarnációkról mesélni nekem.

2015. szept. 13. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen, előző életetekben megerőszakoltad, és érzed, hogy revanst akar venni.


Egyébként nem. Nincs előző élet. Nem ez az oka. Lehet nem csíp téged, és látszik rajta, de tudatosan nem jöttél még rá. Attól még az agyad tudja érzékelni a mimikájából.

2015. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezotéria felső fok egy írásból meg kell jósolni/állapítani a kérdező nemét,persze csak gépi írás lehet.
2015. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen szépen fejezed ki magad, mint a #3 kommentedben, akkor egy, még sok tanulásra itélt, a rangsorban legalul álló szellemecske vagy, aki hite szerint a 7855-ből következtetni lehet -mit lehet, muszáj- megtestesülése nemére.

.

"...aki tud a reinkarnációkról mesélni nekem."

Vagyunk itt többen, akik tudnának a reinkarnációról MESÉLNI, de még elégedj meg a Hófehérkével!

2015. szept. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A neved azoknak az jövőbeli életeknek a száma, amit még meg kell élned hogy ne csesszél le másokat a saját hülyeséged miatt.
2015. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De borzasztóan bölcs itt valaki: )

Nem vagyok kíváncsi az ilyenekre! Fel tettem egy kérdést és ha nem arra találsz válaszolni, nem kell írni!

2015. szept. 14. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
A reakciódból ítélve nekem úgy tűnik hogy mindenkitől gyomorgörcsöd van. :) Egyébként a választ úgy tudhatod meg ha befizetsz valami önjelölt gurunál, aki megfelelő pénzösszegért cserébe megmondja hogy mit gondolj az előző életedről, ami vagy volt vagy nem. Néhány itt is cirkál belőlük, ha a "sors is úgy akarja" meg fognak keresni.
2015. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!