Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karma különféle területeken...

A karma különféle területeken hat?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra hogyha valaki előző hűtlen volt azaz rossz dolgot csinált akkor most ő ezt vissza kapja és a szerelmi élete rossz lesz. ez más területre is áthathat? pl rossz lesz a családja. konkrétan az én életemben azt vettem észre hogy szinte sosincs szerencsém kártyajátékokban ez lehet azért mert előző életemben csaló voltam és ez kihat másra is?
2015. nov. 1. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. És én úgy így vagyok. Nincs szerencsém, sor az itteni trollkodasert is megfizetek a következő életemben.
2015. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hozzá köze, de lehet csak béna vagy a kártyában. Az utóbbi gondolom nem játszik, szóval végtelen erők és előző életek manipulálják a valóságot és ezért nincs szerencséd.
2015. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A karma nem azt jelenti, hogy pontosan akivel te valamit tettél, attól ugyanazt visszakapod (ez a "szemet szemért" elv lenne, aminek következtében már mindannyian megvakultunk volna). A karma az mindig az elkövetőre vonatkozik, akié a karma, és nem másokra. Ha te ellopod valakinek a cipőjét, az nem jelenti, hogy ugyanaz a személy fogja ellopni a tiedet. Egyrészt nem mindenkit érintenek ugyanúgy a történések, tehát akinek ellopják a cipőjét, annak ez lehet jó is, lehet rossz is, meg lehet nem is érdekli vagy észre sem veszi. De aki ellopja, az szándékosan teszi ezt, az ő tudatában marad meg a tett eredménye, lesz belőle emléke, hajlama és egyéb vonatkozó tudati tényezők. Ezen tudati tartalmak következményeként változik a világról való tapasztalata és szenvedi el a lopás következményeit, mint hogy például szegénynek vagy elnyomottnak éli meg magát.
2015. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. De nem ilyen unlogikus módon ahogy leírtad.

Fejlődés alapu, nem össze-vissza dobáljunk egymást kiegészítő energiákat alapu.

2015. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így túlságosan le van egyszerűsítve. A hűtlensége korábban már egy másik karmikus szálból fakad, oka volt, hogy hűtlen lett ahhoz a személyhez. A karma nem egyszer oda, egyszer vissza működik, hanem hosszú láncolatokon át.

A szerencséd a kártyajátékokban egyértelműen nem ehhez köthető, hanem az ösztönös logikai készségeid, és számítási képességeid más irányú beállítottsága miatt. Valószínűleg te inkább ösztönösebb, ráérző alkat vagy, ami a logikai alapú játékoknál nem nyerő.

2015. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 2. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs karma.
2015. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!