Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan akinek van...

Van itt olyan akinek van valami érzése, elképzelése azzal kapcsolatban, hogy ki volt előző életében?

Figyelt kérdés

Van aki úgy érzi volt valaki? Hol éltetek, kik voltatok? "Emlékeztek" arra?


Nagyon szkeptikus voltam eddig, de mostanában egyre több furcsa dolog van velem. (Ismerős olyan hely ahol sose jártam, olyan ország, nyelv, a stílusom, divatom más mint a mai világé.) Remélem nem csak én vagyok így ezzel.



2015. okt. 28. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Én is rocker vagyok ne aggódj
2015. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Lucifer voltam/vagyok
2015. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ashes of oblivion ***** válasza:
100%
Én igazából emlékszem dolgokra. Egyrészt emlékszem, hogy fiatalon haltam meg, de sajnos nem emlékszem az okára. Tudom, hogy egy embernek nagy fájdalmat okoztam ezzel...hogy hol lakhattam, arról több emlékem is van. Álmaim vannak egy hozzánk viszonylag közeli városról. Egyszer-egyszer álmodok valamit és ha arra járok felismerem a helyet.
2015. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2# lucifer nem lehettél mert éppen földi rendszert irányítják luciferék.

Én nem tudom de egyik ismerősömnek több elöző életeiből is vannak emlékei.

Egy másik ismerősöm valami benzinkutas vagy mi volt.

2015. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3,4- köszönöm a választ!
2015. okt. 29. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van valamilyen.

Egy ideje határozottan az a benyomásom (nem tudom honnan, nem szeretném ezt hinni, nem olvasgattam ilyesmiről, nincs semmilyen előnyöm abból, hogy ezt gondolom, stb. stb.), hogy lázadás során vesztettem az akkori életemet, és egy rendkívül küzdelmes sorsom volt.


Számomra most szinte mindennél fontosabb a nyugalom, sok esetben veszem észre, hogy ok nélkül produkálok poszttraumás stressz-szindrómára utaló viselkedésmintákat, és ez gyakorlatilag az egész életemre igaz.


Továbbá vonzódom Afrikához, főleg a feketék lakta vidékekhez (Nyugat- és Dél-Afrika), valamint bizonyos mértékig az orosz világhoz (nem politikailag!).


Ezzel szemben az egyetlen valamennyire "kézzel fogható" útmutatást álom formájában kaptam ezzel kapcsolatban, amelynek helyszíne meglepő módon Észak-Írország volt, de maga az elem (lázadás-menekülés) benne volt. Érdekes, hogy időben a huszadik század eleje bontakozott ki előttem, és egy-két olyan konkrétum is szerepelt benne, amiről azelőtt nem volt tudomásom (pl. hogy Észak-Írország és Írország között a határ hosszú szakaszon egy patak mentén húzódik, amely annyira keskeny, hogy könnyedén átugorható). Álmomban mindig egy patakon ugráltam át, mikor menekültem, és tudtam, hogy akkor egy más fennhatóságú területre értem.


Azt még hozzátenném a végére, hogy felnőtt ember vagyok, nem álmodozó, sodródó tizenéves.

2015. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!