Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy testben vannak azt állítja...

Egy testben vannak azt állítja? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt állítja h egy farkas lény lelke van a testében, születése óta. Elv egy másik dimenziobol jött, ahol külön törzsuk van,csak őt kiutasították a testebol a mi dimenzionkba. XD. Most vagy én vagyok a hulye v ő XD mondtam neki h fejezze be, erre ok. Rá 2 napra megint felhozta és azóta is h hiába tenne ellene ő itt van és nem kitalálta stb.

2015. nov. 1. 15:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi kitaszitották
2015. nov. 1. 15:38
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel térithetnem észhez??? Ez már nem normális dolog. Lassan 5 éve próbálja elhitetni velem és bizonyítani.nem sok sikerrel
2015. nov. 1. 15:39
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azt ne mondjátok h van ilyen...
2015. nov. 1. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Skizofréniának hívják..
2015. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
O szerinte nem beteg. Én is ezt mondtam neki. ... De mivel teritsem észhez?? Kezd már elegem lenni belőle. Mármint ebből a historiábol
2015. nov. 1. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Elmekórtani eset.

[link]

2015. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ő ettől különlegesnek, kiválasztottnak érzi magát, és nem fog lemondani erről a "kiváltságról", hogy átlag ember lehessen. Ha ráhagyod, és nem beszéltek róla, akkor hátha nem okoz gondot. Ha viszont erőlteti a témát, lehet mondani neki, hogy téged ez semennyire sem érdekel, és hanyagolja.
2015. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Van ilyen, de ez nem bizonyíték ő ilyen.

had beszéljek vele. Segíthetek neki is és neked is.

2015. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-essel értek egyet. Csak szeretné különlegesnek érezni magát, és egy idő után még ő maga is elhiszi a hülyeségét. Hagyd rá és ne érdekeljen, akkor keresni fog mást, akinek ezt meséli. Egyszer meg ki fogja nőni.
2015. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyat már hallottam, hogy a baleset miatt haldokló öccse kómában volt, segítséget keresett. És a bátyja vállalta, hogy egy testben ketten legyenek napokig. Nagyon furcsa állapotban volt, nem beszélt, mintha egy másik világban élt volna. Aztán egy reggel érezte, hogy egyedül van. Hívta a kórházat, ott megmondták, hogy magáhoztért az öccse. Hát ezt magyarázza meg valaki, hogyan történhetett ez? Mivel egyikük sem pszichiátriai eset, illetve azóta is normális életet élnek, nincs rá logikus magyarázat.
2015. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!