Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet, hogy a halál és az...

Létezhet, hogy a halál és az új testben születés között csak két és fél hónap telik el?

Figyelt kérdés
Kislányom erősen emlékeztet valakire, ekit elveszítettünk.
2012. szept. 6. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem sűrű eset,de megtörténhet.Általában több idő kell,ahhoz hogy a lélek kipihenje magát.

Talán,most egy olyan élet vár rá ami már kevésbé terheli meg így kevesebb pihenés is elég volt hozzá.

2012. szept. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Acplinth ***** válasza:
36%
Igen létezik ilyen de nem irok ki többet mert nem érdekel a materialisák bunkó véleménye.:)
2012. szept. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Megtörténhet. 42 nap után már bármikor újra megfoganhat. Elvileg vannak esetek amikor már a 42. nap előtt is, de javarészt megvárja a lélek a 42 napot a halál után.
2012. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem, boldogabb élete lesz.
2012. szept. 6. 07:38
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Két és fél hónapra született, vagy két és fél hónapra fogant?

Akire emlékeztet az nem rokon véletlenül? Csak mert van ez a genetikának nevezett áltudományos izé, ami megmagyarázza a rokonok közötti hasonlóságokat.

2012. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Antimod ***** válasza:
42%
Előfordulhat, általában ekkor valami sürgető, befejezetlen feladat vagy egyéb okból következő, erős vágy miatt térnek vissza "szinte azonnal". Vajon a rokon nem hirtelen vagy erőszak miatt hunyt el?
2012. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bocs! A kérdés megválaszolásában úgy érzem, nem vagyok kompetens, viszont Acplinth általánosítását határozottan visszautasítom! Úgy látom, itt van Antimod barátom is, Ő járatos a témában és azt is biztosan tudja, miről beszélek.
2012. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Létezik, de nagyon ritkán kap a lélek engedélyt a gyors visszatérésre.
2012. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

Azért néha csodálkozom, hogy ilyen zakkant emberek élnek közöttünk.... Nap mint nap elsétálok több száz ember mellett és a fele lehet ilyen baromságokban hisz vagy éppen kecskét áldoz otthon...


Amúgy meg gratulálok kérdezö. Akkor ezentúl nézz úgy a gyerekedre mint egy újjászülött rokonra, ne is törödj vele, hogy mire van szüksége egy gyereknek, csak beszélgess vele a régi szép emlékekröl.


Nagyon szép szülö leszel te...

2012. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Antimod ***** válasza:
59%

"Akkor ezentúl nézz úgy a gyerekedre mint egy újjászülött rokonra, ne is törödj vele, hogy mire van szüksége egy gyereknek, csak beszélgess vele a régi szép emlékekröl."


Ezt senki nem mondta. Megkérdezte a kérdező, hogy létezhet-e ilyen, kíváncsi arra, ki mit mond. Nyitott erre a dologra, majd ő eldönti, hogy reálisnak tartja-e, amit írtak neki, vagy nem. Pláne majd ha tud beszélgetni a gyerekével is.

Azt pedig, hogy emiatt elhanyagolná őt, kizárólag te találtad ki, minden ok nélkül.


Egyébként én is szkeptikusként kezdtem, csak elkezdtem komolyabban kutatni, és megváltozott a véleményem ezekről a dolgokról, és az életről úgy általában. Nem kerültem azonban szekták, tudatmódosító szerek vagy manipulatív emberek befolyása alá, és kár is ezekkel gyanúsítani akár engem, akár más fórumozótársamat.

2012. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!