Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek vannak emlékei az előző életéből vagy legalábbis ismer olyan személyt akinek van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 21:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Én előző életemben veteményesen dolgoztam, ahol krumplit kellett kapálni.
2015. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Van, saját is, másoké is.
2015. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
igen
2015. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

"Én előző életemben veteményesen dolgoztam, ahol krumplit kellett kapálni."


Nahát, tényleg? Ez tök jóóóó! Akkor lehet, hogy ivó cimborák voltunk és te osztottad meg velem az utolsó gerezd hagymád és a paprikás krumpli receptjét:)

15-20 generáció óta várom ezt a napot :D

2015. nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Ne gondoljatok, h mindenki hires volt elözö eleteben! Regebben volt egy osztrak vagy nemet csatornan egy sorozat, mindegyikben 2-3 emberket visszavezettek hipnozissal. (A filmben a hipnozis elött mondottak szerint egyebkent nem mindenki hitt benne, sokan csak kivancsisagbol jelentkeztek, direkt utana pedig legtöbbször siros, erzekeny jelenetek, felismeresek, es emlekeim szerint mar mindenki meg volt gyözödve rola, hogy akit atelt, ö volt.) Nem emlekszem egyetlen hires emberre sem, de gyakran ezen eletbeli eletmodjuktol teljesen különbözö volt az elözö eletük. PL. volt egy magasabb pozicioban dolgozo idösebb ferfi (nem emlekszem mar a szakmajara), tipikusan "akinek van tartasa", ö elözö eleteben koldus volt egy tengerparti varosban, a molon keregetett. Nagyon megdöbbentette a hipnozisban ateltek, egy atlagos sorsra szamitott.
2015. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
nem ugy van hogy ez valahogy direkt le van blokkolva h semmikepp se emlekezz? a tibeti halottaskonyvben volt valami szo rola.
2015. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
inkább álmokban megjelenő helyek többször, ami nem tudom, hol van, de már álmomban többször jártam azokon a helyeken időnkét előjönnek
2015. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Saleen válasza:
100%
Voltam már regressziós utazáson. Nem semmi élmény...
2015. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

8-as, megkerdezhetem, h regresszios utazason nem erezted ugy, h belemagyarazod? Hogy probalsz a kerdesekböl rajönni, "hol vagy" (a multban atelt jelenetben), de igazabol csak te talalod ki es ezzel belemagyarazod, h megtörtent? Bocsa szkeptikussagom miatt, en meg nem voltam ilyenen es a teveben nagyon hihetönek hangzott, de megiscsak egy adason keresztül es nem szemelyesen beszelgettem velük.


5.

2015. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Imre777 válasza:
28%

,,Én nem hiszek lélekvándorlásban! (Az előző életemben sem hittem benne.)"

A viccet félre téve, lélekvándorlás nincs vagy nem szabad vele foglalkoznunk!

2015. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!