Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi ez a karma hogy kell ezt...

Mi ez a karma hogy kell ezt elképzelni? Isten meg a karma ugyanaz a személy?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:

A karma nem személy. A karma egy az életet kormányzó alaptörvények közül. Azért működik, mert úgy alkották, hogy működjön, és ne legyen alóla kivétel. Az élet e köré szerveződik, így minden létező dologra hat.

A keleti tanokban a karma jóval előbb létezett, mint az istenek, és jóval utánuk is fog. Amiből származik, az időtlenebb, mint az istenek, és személytelenebb.

2015. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A karma törvénye szerint minden cselekedetünk egy annak megfelelő következménnyel jár. Vagyis, ha jót cselekedsz, akkor a jövőben szerencse ér, viszont ha rosszul, rosszat teszel vagy ártasz valakinek, akkor balszerencse. Vagy valami ilyesmi:)

És nem, nem egyenlő Istennel.

2015. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Vagyis, ha jót cselekedsz, akkor a jövőben szerencse ér"


Ha kirúgnak a munkahelyemről, de rögtön utána találok egy sokkal jobb helyet (amire ugye nem találtam volna rá, ha nem rúgnak ki), akkor az most szerencse, vagy szerencsétlenség? De ezen az új munkahelyen pár év múlva feltűnik egy új kolléga, aki elkezd terrorizálni (ez nem történt volna meg, ha maradtam volna a régi helyen). Akkor ez szerencse, vagy szerencsétlenség?

2015. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A karma egy elég kesze-kusza elmélet. Többféle elképzelése létezik. Megérteni nehéz, mivel ezek az elképzelések sokszor ellentmondanak egymásnak és a felvázolt gyakorlati helyzetek szintén folyamatos ellentmondást szülnek.
2015. dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 openyoureye ***** válasza:
A karma egy fejlődést előidéző folyamat, melyet mindenki saját maga kalibrált a leszületése előtt, arra, hogy a fejlődéséhez legmegfelelőbb helyzeteket állítsa elénk. Ezen helyzetek megoldása segít minket fejlődni, jobbá válni és előkészíteni egy komolyabb feladat elvégzésére. Amennyiben nem sikerül megoldanunk a helyzetet, úgy ismét szembe fogunk találkozni vele mindaddig, míg át nem megyünk a vizsgán.
2015. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Karma nem létezik,csak az ezoterikus vadhajtásos megmondók találták ki.Senki nem tudja,miért született a világra,azon kívül,hogy sokakat akartak a szüleik,tehát tervezett gyerekek voltak,sokak meg csak úgy ,,becsúsztak".
2015. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a karmát csak kitalálták,senki nem tudja,miért született a világra,hiszen a 7 milliárd ember közül csak pár millióan tudják csak azt is,hogy mivel szeretnének foglalkozni,mi az életcéljuk.Rengeteg millióan meg még ezt sem tudják,csak úgy élnek a nagy Világban,hogy valami multinak kuliznak rabszolgamunkában,alig értenek valamihez,semmi alkotás,semmi ötlet,csak úgy elvannak.Kedves karmahívők,akkor hogy is van ez?Aki azt írja,hogy ő kalibrálta magát a leszületése előtt,mondja már el hogyan csinálta!
2015. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rerobika válasza:
Karma egy support a league of legends nevezetű játékból. Igaz support, de szokták nagy ritkán mage-nek vinni. Én nem vagyok oda érte, meg az új metába nem is nagyon szoktam látni.
2015. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!