Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eobard Thawne és Prof. Zoom...

Eobard Thawne és Prof. Zoom ugyanaz a személy? Vagyis Reverse-Flash?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Eobard Thawne a 25. századból jött és Flash nemezise. Az ő neve lett Professor (fontos, hogy Professor) Zoom. Reverse-Flash viszont nem csak az ő neve. Az összes Flash ellenfelét Reverse-Flashnek hívják.

Jay Garrick az 1. Flash ellenfele The Rival

Barry Allen a 2. Flash ellenfele Eobard aki ugye Professor Zoom

Wally West a 3. Flash ellenfele Hunter Zolomon = Zoom. (ő csak simán Zoom, nem Professor mint Eobard, nem összekeverendő)

2015. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%

Nem biztos hogy aktuális, de nekem drrol mas a velemenyem (csak sorozat szerint, kepregenyeket csak most kezdtem el olvasni)

SPOILER

Jay Garrick ellenfele Hunter Zolomon=Zoom (Ugye az egesz flash csapat azt hitte hogy jay garrick zoom, pedig o csak felvette a nevet)

Barry allen elenfele eobard thawne=reverse flash (csak az egyik, ahogy az elottem valaszolo is mondta). O ugye elvette dr harrison wells szemelyazonossagat, es elutazott barry idejebe

A fold kettes dr harrison wells (aki nem meta) ellenfele szinten zoom, mert elrabolta a lanyat es megzsarolta.

+szerintem eobard es prof. Zoom nem ugyanaz. Mert eobard nem talalkozott zoommal, mert visszautazott a sajat idejebe (hala barrynek). A fold 1-es harrison sem lehet, mert o meg regen meghalt hala eobardnak. Vegul kizarolagos alapon a fold 2-es harrison lehet prof. Zoom, mert o tud rola mindent. Es az professor, aki arrol a szemelyrol vagy dologrol mindent tud.


Javitsatok ki ha valamiben tevedtem, de ez csak a sajat velemenyem. :)

2016. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hkhmzn,zklzk válasza:
100%
Bart Allennek, Impulzusnak, más néven Kid Flashnek pedig Thad Thawne (Eobard és Bart klónja) az ellensége, akinek fedőneve Inertia vagy Kid Zoom
2017. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. Érdemes megnézni a Flashpoint Paradox filmet.
2021. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!