Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha majd egyszer meghalok,...

Ha majd egyszer meghalok, akkor odaát majd együtt lehetek azokkal a szeretteimmel, akik már előttem elhunytak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 21:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel áltatják magukat az emberek.
2016. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ha meghalsz, nincs "odaát". Vége mindennek.
2016. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem jó dolog elhinni, hogy a globális suicidizmus, vagy genocide elhozza a mézes bödönt a világnak.
2016. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem bizonyított, hogy

- van "odaát". Mert ha nincs, a válasz: NEM!

- van-e újjászületés, mert ha van, a válasz szintén: NEM!

- az elhúnytak lelkei egy csoprtban vannak-e "odaát", mert ha igen, annyian vannak, hogy sokáig keresgélheted, akivel találkozni akarsz,

ha nem, akkor azért vannak külön csoprtban, hogy a csoportok között ne legyen átjárás,

- lénaeges kérdés, hogy akiket te szerettél, haláluk után kivánnak-e találkozni veled?

2016. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Fish1 ***** válasza:
67%
Szerintem igen.
2016. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
nem tudom, még sosem haltam meg.
2016. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Pearl P. válasza:
48%

Nem ismeritek az írásokat és az Istennek hatalmát.


Akik ezen a Földön emberek nyelvén meghaltak, ők csak alusznak. Az első feltámadáskor feltámadnak a Krisztusban elhunytak, akik a jót cselekedték( akik hittek Jézus Krisztusban és szemlélték az ő jellmét és átalakultak az ő hasonlatosságára, mivelhogy szemlélődés által változunk el). A második feltámadáskor pedig feltámadnak akik a gonoszt cselekedték. Jézus Krisztus mondta: Én nem azért jöttem, hogy karhoztassam a világot, hanem,hogy megtartsam a világot. Aki nem veszi be az én beszédeimet, van annak aki őt kárhoztassa, a beszéd, amelyet szóltam, az kárhoztatja azt, az utolsó napon. Mert amiket szólok, nem magamtól szóltam, hanem az Atya,aki küldött engem, ő parancsolta nekem, hogy mit mondjak és mit beszéljek, és tudom, hogy az ő parancsolata, örök élet.


És mi a parancsolat betöltése, hogy elnyerjük az örök életet? Szeresd az Urat a te Istenedet, teljes szívedből, teljes lelkedből, teljes elmédből és teljes erődből. És embertársaidat, mint magadat. Mert a törvény betöltése a Szeretet.


Teremjetek hát jó gyümölcsöt. Amik ezek: A Szeretetet, öröm, békesség, béketűrés, szívesség, jóság, hűség, szelídség és mértékletesség. Mert az Úr a jellem szépségében gyönyörködik. És akkor kincsetek lesz a mennyekben. Törekedjetek igazságra és haggyátok el a hamisságot. Mert gonosz ember nem örökölheti Isten országát.


Hozzáteszem, nekem is van hova fejlődnöm. De csak Isten jellemének szemlélése által sikerülhet mindet. Amit pedig a Szentírásból tudhatunk meg. Folyamatos olvasása átalakítja az embert.


Van remény, hogy láthasd a szeretteid és együtt is lehess Velük az örökkévalóságon át, de ehhez mindannyiótoknak Jézushoz kell jönnötök. Mert ő mondta: Én vagyok az út az igazság és az élet. Senki sem lehet az Atyához, hanemha énáltalam.


Üdv: Péter

2016. jan. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Legoman ***** válasza:
38%
A szeretteid, akik elhunytak, valószínűleg reinkarnálódtak, hogy többet tanuljanak, tapasztaljanak.
2016. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Nem, a halál utáni állapot olyan mint a születésed elötti.. nincs tudomásod róla.
2016. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ez a reinkarnáció olyan érdekes.
2016. jan. 10. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!