Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megtalálta az ikerlángját, de valami miatt reménytelen, hogy együtt legyetek?

Figyelt kérdés
Lett utána normális párkapcsolatod,és találtál olyan embert,akiben már nem őt kerested,vagy nem vágytál vissza hozzá?Én 6 éve ismerem az ikerlángom,azóta nagyon sok mindenen keresztülmentünk,együtt voltunk többször is,de mindig szétmentünk.Volt 1-2 kapcsolatom közben,most is van,de már nagyon reménytelennek látom.Nem tudok senki mást úgy szeretni,mint őt,de több dolog is van,ami miatt nem tudunk együtt lenni.Ugyanazokat a hibákat követjük el évek óta,körbe-körbe megyünk,nagyon rossz.Azt pedig nem várhatom el mástól,hogy megértse,őt nem tudom annyira szeretni,mint kéne.(Kérlek,csak akkor írj,ha van tapasztalatod a témában,és tudod,miről van szó.)
2015. jan. 3. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Mi a fene az az ikerláng?
2015. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Ő nem az ikerlángod


Ha az lenne akkor együtt lennétek és nincsenek kérdések csak megértés

2015. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Én megtaláltam, de sajnos valaki kihívta a tűzoltókat :(
2015. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, nekem is volt ilyen "ikerlángom".Nálunk a korkülönbség és a nagy távolság volt az oka hogy nem maradhattunk együtt.
2015. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
# 2/4,honnan veszed,hogy azért,mert nagy megpróbáltatásokon megyünk keresztül,ő nem az ikerlángom?
2015. jan. 5. 23:17
 6/15 A kérdező kommentje:
# 4/5,nem is tartjátok azóta a kapcsolatot?
2015. jan. 5. 23:18
 7/15 anonim ***** válasza:

4 vagyok.

Nem tartjuk sajnos a kapcsolatot.Volt egy vitánk legutolsó találkozásunkkor, összevitáztunk ezen a komoly kapcsolat témán, de nem szakítottunk, viszont azóta valahogy nem ment a találkozás...

2015. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
megtaláltam és most februárban leszünk 6 évesek.
2015. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ja és írtam róla egy cikket mikor összeismerkedtünk.

[link]

2015. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3,5 éve forgolódunk körbe-körbe, most adtam fel az egészet és tértem vissza érzelmileg-gondolatilag is a páromhoz, akivel együtt élünk.


Nem tudom, ki lehet olyan lelki harmóniában, hogy bevállalja a totális sebezhetőséget egy másik emberrel szemben, de sajnos rájöttem, hogy egyedül kevés vagyok ehhez, ha ő nem vállalja (lélek-szinten), nincs értelme várnom rá.

2015. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!