Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt mar valakinek halalkozeli...

Volt mar valakinek halalkozeli elmenye?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmeselnetek mit eltetek at?
2016. febr. 5. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Két éve volt egymás súlyos után szrókom , egy éve egy infarktusom amiből ujjá élesztettek . A kínok és a görcsök voltak elviselhetetlenek , szenvedés volt . Ennyi .
2016. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
4 évvel ezelőtt autóbalesetem volt, a helyszínem megállt a szívem és újra kellett éleszteni. Nem sok emlékem maradt, csak néhány kép villan be. De azt határozottan éreztem ahogyan betettek a mentőbe, és lehet mire beértünk magamhoz is tértem, mert van néhány emlékem ahogy tolnak a folyosón, körülöttem zöld ruhás orvosok. De hogy ez a műtét előtt, utána vagy valamikor később volt azt nem tudom.
2016. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor egyikotok sem latott semmi kulonlegeset? Nagyom sok dokumentun film keszult mar a halalbol visszatero emberekrol, amiben elmeselik az elmenyeiket. Latak magukat felulrol, utazas az univeezumban es ezek utan teljesen mas szemmel latjak a vilagot. Atertelmezodik bennuk az elet fogalma.
2016. febr. 5. 16:10
 4/10 anonim válasza:

a nagypapám fejére ráesett egy tégla, klinikai halál állapotába került, de szerencsére vissza tudták hozni.

semmi ilyesmit nem tapasztalt, legalábbis nem emlékszik rá.

2016. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Spilerke ***** válasza:
Nekem volt, vagyis klinikailag voltam halott, de semmit nem láttam. Nincs mit mesélnem róla. Egy pár emlék még mindig ködös számomra.
2016. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Spilerke ***** válasza:
45%
A megváltozott személyiséget a megváltozott agyműködés okozza, a többi már hallucináció. Az oxigénhiányos állapot miatt és más agyban lejátszó folyamatok miatt. Nálam utólag volt személyiségváltozás.
2016. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es milyen szemelyisegvaltozas ment vegbe nalad? Mit latsz azota maskepp?
2016. febr. 5. 17:53
 8/10 Spilerke ***** válasza:
Mondjuk azóta olyan dolgokat, olyan ételeket szeretek, amiket azelőtt nem szerettem. Régen csendes nyugodt kiegyensúlyozott voltam, most pedig (bár mindig valamennyire nyugodt természetem van), de ha felhúznak, hát hogy is mondjam. Eléggé lobbanékony tudok lenni. Másfelől ott van a hit, ami egy idő után jelentéktelenné vált számomra. Persze hívő sose voltam, de hinni csak hittem valamiben. Sok mindent másképp látok azóta, de az igazságérzetem még mindig velem van.
2016. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem 9 évesen volt autóbalesetem. Arra emlékszek, hogy betoltak a mentőbe első szavam az "anyu" volt, meg arra, hogy fáztam. Utána még egyszer a mentőbe tértem magamhoz, végül pedig a röntgenbe ha jól emlékszek. Semmi rendkívüli nem volt, nem volt fehér fény stb. De a baleset napja totál kiesett.
2016. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondolom te "csak" elvesz8tetted az eszmeleted, de nen kerultel olyan kozel a halal kapujahoz. Altalaban a klinikai halal allapotaban vannak ilyen elmenyek. Mindenesetre koszonom hogy megosztottad a a torteneted.
2016. febr. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!