Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatnám meg mi a...

Hogyan tudhatnám meg mi a jelenlegi feladatom az életben?

Figyelt kérdés
Ki kell deritenem mit kell tennem ebben az életben vagy hogy meddig kell ezt tűrni. Mivel jöhetnek rá erre valamint az előző életem os erdekelne
2016. febr. 9. 20:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%

"Hogyan tudhatnám meg mi a jelenlegi feladatom az életben?"


A főnöködet kérdezd!

2016. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Jó, fel is hívom azonnal...
2016. febr. 9. 20:33
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Feladat? Élj!
2016. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Legoman ***** válasza:
100%

Ezt csak is Isten tudja.

Őt kell megkérned, hogy mutasson utat neked.

2016. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezen ne görcsölj, vagy meglátod előbb-utóbb a feladatodat, vagy az megtalál téged. Vagy már meg is talált, csak nem gondolod feladatnak.
2016. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha komolyan azt várod, hogy más mondja meg neked, hogy mi a feladatod, ne várj sokat az élettől.
2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj a feladat jön magától. Mire 40 leszel kristálytisztában leszel vele, hacsak nem vagy debil.

Egyébként asztrológus elemzése talán segít valamivel közelebb kerülni.

2016. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyalj rajta, egyszerűen csináld a dolgodat. A többi majd jön folyamatosan, csak nyitott szemmel kell járni és nem szabad nemet mondani a lehetőségekre.
2016. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Minden válaszolótól az ő világnézetétől függő választ fogsz kapni - ahány, annyiféle. Ez nem fog rajtad segíteni.

Kellő türelemmel és elszántsággal fel fog tárulni számodra, mi életed célja.

Mivel kérdezed, nem tudod. Mivel nem tudod, hiába mondanám neked, úgyse hinnéd. Neked magadnak kell fölfedezned. (Persze asztrológushoz is mehetsz, ahogy az előbb tanácsolták, ha utat akarsz téveszteni egy időre.)

2016. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Csak annyira komplikált és fura helyzetben vagyok hogy nem látom értelmét az egésznek. Gondolom van akinek teljesen átlagos dolgot kell atelnie valakinek különlegesebbet de ugy érzem nekem valami hatalmas hülyeség amit teljesitenem kell.
2016. febr. 9. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!