Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatom meg, hogy mi...

Honnan tudhatom meg, hogy mi a karmikus feladatom?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy akivel épp vagyok, az-e számomra a megfelelő ember? honnan tudhatom meg, hogy neki kellene-e szülnöm, vagy másnak? Honnan tudhatom meg, hogy mi az én személyre szóló hivatásom?

2014. febr. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértője a témának, csak annyit mondok, amit nekem is mondtak. Elgondolkodtató.

Nem tudhtajuk mindig előre a választ. Van egy utunk, amit a döntéseink alapján tudunk végigjárni, és közben folyamatosan fejlődünk. Lehet, hogy mondjuk hozol egy rossz döntést, de akkor arra lesz szükség ahhoz, hogy később mondjuk jól dönts. De ezt előre nem tudhatod meg, mert akkor nem járnád végig azokat a fázisokat, amikre szükséged van. Hallgass mindig az érzéseidre, és utólag majd összeállnak a kirakós darabok, valójában nincs jó, vagy rossz döntés.

2014. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van e olyan gondolatod,vágyad,ami állandóan visszatér.Az az karmikus feladatod.

Ha nem látod magad kívülről írd le a gondolataidat,amit ha később visszaolvasol rájössz mit kéne tenned.

2014. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 openyoureye ***** válasza:
Karmikus feladat... Mindenki valami nagy dolgot képzel ezek mögé a szavak mögé, pedig a karmikus feladat nem valami küldetés féle. A karma a lélek fejlődését hivatott ösztönözni. A karma az amivel te nap mint nap szembesülsz az életben, mint probléma, élmény, vagy vágy. Ezek a dolgok mind, mind affelé próbálnak terelni, ami a fejlődéseded szolgálja. A visszatérő problémák az életben, olyan feladatok, melyeket valószínűleg nem oldottál meg csak elodáztad, vagy szükségszerűen döntötél valamit. Igaz, ezzel is fejlődtél valamit amennyiben levontad belőle a megfelelő következtetéseket. Pl nem fizettél be egy csekket, mert úgy vélted a nyaralás fontosabb. Ha az ezután kirótt büntetés(pénzbeli) nem hozza meg a jobbik eszed és ismét elköveted ugyan ezt a hibát, akkor ismét szembe találod magad ugyan azzal a problémával. A karma csak a helyes gondolkodásra próbál ösztönözni mindenféle élet helyzetben. Valószínűleg senkinek sincs tipikus életfeladata, hisz ha valahol leragad és nem képes egy bizonyos dolgon túllépni, megoldani azt, akkor a kitűzöttb életfeladatot nem is tudja teljesíteni. A karma véleményem szerint olyan segítség az életben, mely nem hagyja, hogy megállj a fejlődésben. Az apró feladatokkal(egyesek problémáknak hívják) arra ösztönöz, hogy a jó döntés fejében tapasztaltabb, jobb legyél. Viszont a tanító nem tolerálja a lustaságot és nemtörődömséget. Keményen újabb próbák elé állít, még akkor is ha beleroskadsz. Hiába ellenkezel, amit muszáj megtanulnod azt nem kerülheted el. Néhányan feladják a harcot mert már annyi feladatot halmoztak fel, hogy belerokkannak. Annyira makacsok, hogy akkor sem tennének egy lépést sem, hogy jobb legyen nekik(még csak nem is másokért!!) ha azzal az életüket veszélyeztetve az utcára kerülnek és csövezniük kell. Inkább vállalják ezeket a megpróbáltatásokat mintsem tennének valamit ellene. Beletörődnek. Kívülállóként úgy tűnik mekkora szenvedésben kell élniük ezeknek az embereknek és egy így is van. Pontosan ezek a szélsőséges helyzetek azok melyekben az ember képes rádöbbenni: Hát akarom én ezt? Mi történhetett, hogy ide kerültem. Ezek a gondolatok az első lépések afelé, hogy visszatérjen a normál életvitelhez az ember. Röviden ennyi.
2014. febr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sok érdekes dolgot írtál utolsó.


Az én visszatérő problémám, hogy nem találok munkát, hiába vagyok rajta a keresésen. Nem egy olyan hirdetés volt, amivel kapcsolatban úgy gondolom, megfelelő lettem volna arra az állásra, mégsem engem választottak. Ez például érdekelne, hogy miért van.


Különösen durva dolgok nem történtek velem, ha balesetem volt, mindig megúsztam, legfeljebb műteni kellett, de nem haltam bele, nem rokkantam bele..stb.


Többször volt már olyan dolog az életemben, ami akár halállal vagy súlyos egészségkárosodással is járhatott volna, mégsem történt meg (legalábbis eddig).


Csak azért is kérdeztem, hogy pl. mi lehet az én úgymond személyre szóló hivatásom, mert ha azt gondolom, hogy x dologban jó vagyok, mások mégsem így gondolják (vagy legalábbis, ha nem vesznek fel arra a melóra, akkor feltételezem, hogy a teljesítményemmel, tudásommal lehet a gond, és azért nem) akkor mi a teendő: módosítsak pályát? Induljak el teljesen más irányba? Mert ez az, ami folyamatosan visszatérő probléma, és egy helyben toporgok jelenleg, mert nem tudom, nem látom magam előtt, hogy merre kellene indulnom, vagy melyik irányba kellene változtatnom.


Írod, hogy vannak jelek, úgymond terelgeti a sors az embert. De engem jelenleg úgy érzem, nem terelget sehová. Vagy azért toporgok most egy helyben, mert alapos átgondolásra lenne szükségem?

2014. febr. 24. 18:09
 5/5 openyoureye ***** válasza:

Kérdezőnek:


Bocs, hogy a végén kezdem de így lesz logikus a levezetés:


"Írod, hogy vannak jelek, úgymond terelgeti a sors az embert. De engem jelenleg úgy érzem, nem terelget sehová. Vagy azért toporgok most egy helyben, mert alapos átgondolásra lenne szükségem?"


- Talán pont az kellett, hogy beszélgessünk és talán én vagyok az aki segíthet neked. Ha nem teszed fel a kérdést, talán sosem írtunk volna egymásnak. Az egyhelyben topogás nem tudom mit jelenthet, de valószínűleg azt, hogy eddig nem a megfelelő munkára jelentkeztél. Bár nehéz ezt így megmondani, mert egyáltalán nem ismerem aa részleteket és így csak találgatni tudok. Azt hiszem jobb lesz ha a továbbiakban privátban folytatjuk, nem tartozik senkire az életed. :)

2014. febr. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!