Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Névváltoztatás után megváltozi...

Névváltoztatás után megváltozik a személyiségem és a sorsom?

Figyelt kérdés

Szeretném felvenni anyám vezetéknevét de félek hogy nagyon megvaltozna a személyiségem es a sorsom.

Tapasztalatok?



2016. márc. 25. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz olyan, aki szerint igen...
2016. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megkaptam anyukám keresztnevét második nevemnek 10 éves koromban. Nem vettem észre változást, pedig nagyon figyeltem, tényleg. Mind az a változás, ami benned megy végbe az leginkább rajtad múlik, szóval ha megváltozol egy névtől, az nem a név miatt lesz, hanem mert te döntöttél így. Szerintem nyugodtan vedd fel anyud vezetéknevét, főleg, ha szeretnéd. Miért szeretnéd felvenni anyud nevét?
2016. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted akik házasság útján nevet váltanak azoknak megváltozik a személyiségük? Mert ez pont ugyan olyan!
2016. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a Rotschlid nevet veszed fel, megváltozhat a sorsod.
2016. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ozmium42 ***** válasza:
A triviális hatásokon kívül semmi köze a nevednek a személyiségedhez. Arra való, hogy azonosítson, nem arra, hogy jellemezzen.
2016. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De kis butter vagy.
2016. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem változik meg tőle a személyiséged. A neved se igazán. Mivel eddig nem azt használtad, és hát egész életedben nem azt használtad, az eredeti neved számít. A többi formaság, jogi hacacáré.
2016. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rémlik valami egy előadásról, én azt hiszem, hogy nem, mert pl nőknek is számmisztikában, pl hogyha meg akarod tudni, hogy melyik arkangyalhoz tartozol, akkor ha jól emlékszem, akkor a leánykori, tehát amit eredetileg használt, azt kell nézni. Hát pl az mondjuk véleményem szerint fura lenne, hogyha ettől megváltozna a sorsod - az végülis talán karma függvénye, ha letudod a karmád, újra tiéd lehet az életed irányítása, ahol amúgy megint tudsz karmát felhalmozni. Ja meg hogy mi az, amit ebben az életedben, amit odafönt elterveztél, hogy szeretnél megtapasztalni, megtanulni, és fejlődni általa. Szóval a sorsodat azt te már odafönt a Mennyországban eltervezted, azért lenne fura, ha megváltozna tőle a sorsod. A személyiséged... Hát nem tudom, szerintem az sem, én arra tippelnék. Mondjuk a nevednek is van egy rezgése, hát nem tudom, asszem, ha a rezgésszám magas, az a jó, én ehhez itt már nem értek, szóval ezt csak egy eszmefuttatásként írom, ez már lehet, hogy butaság névre vonatkozóan, és nem is tudom, hogy szükséges-e belebonyolódni, mert amúgy ez tényleg most csak egy idekapcsolódó felvetésem, én azt hiszem, hogy az alapnév számít, és nem nagyon hiszem, hogy ilyenformán hátrányod származhatna belőle, mert akkor nem lenne olyan fontos, nem vágynál rá annyira, hogy meg is tedd. Mármint, nem tudom, mennyire vagy kapcsolatban a felsőbb éneddel, de ő szerintem megakadályozna benne, szóval jelezné valahogy finoman feléd, hogy "nem is akarsz te valójában nevet változtatni.." Szóval akkor bejönne egy ilyenféle gondolat szerintem. Meg hát ez idelenn egy játszótér, és hát minek korlátoznád saját magad, ha vágysz valamire, meg mi Isten gyermekei vagyunk, és alapból Isten nem tiltana semmit, mert amúgy minden belőle van, és mindenből, minden által lehet tanulni, lehet fejlődni, és ez idelent a cél, meg ugye még simán ezenkívül egyéb szép dolgok megtapasztalása, megismerése. És aki nem jó arc, az is a fejlődésünket szolgálja valójában, őtőle is lehet tanulni valamit, és hát talán, hogyha megtanultad, akkor elhagyhatod őt. -Ez nem biztos- Hát, nem tudom, remélem jó dolgokat írtam, én szerintem nyugodtan változtasd meg a neved tehát, ha akarod, mert szerintem nem változna meg a személyiséged és a sorsod, különben azzal mások sorsát is megváltoztatnád, mert borulna az egész mindenki által közösen összerakott színdarab, mivel te se azokat a szituációkat élnéd meg, amiket elterveztél, és így a szituációban a többi résztvevő sem azt a szitut élné meg, amit kitalált, és így nem tuti, hogy meg tudnák tanulni ide azt, amiért lejöttek.

A rezgéses dolgot, amit írtam, azt hiszem, felejtsd el, nem hiszem, hogy annak van jelentősége. Meg ha pl házasság után is a leánykorit kell figyelembe venni a számmisztikánál, akkor szerintem simán számmisztikailag ugyanaz marad a neved, mint névváltoztatás előtt. De nem tuti, csak én így gondolom. De amúgy lehet az is, hogy névváltoztatás után is ugyanazok a számok jönnek ki, szóval. De ha más jön ki, szerintem az sem jelent problémát, mert tényleg az alapnév az számít, én úgy hiszem.

2016. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pont hogy azt olvastam a számmisztikáról, hogy ha már megváltoztattad egy ideje, akkor az újjal kell számolni, illetve azzal, amit gyakrabban használsz egy ideje.

Én nem tudom, mert én keresztnevet változtattam, ha mágiát használtam bármikor is, az újjal dolgoztam, utánanéztem, és állítólag nem számít a régi, tehát ez alapján én azt mondanám, az számít, amit aktuálisan használsz vagy érzel magadénak az adott pillanatban.

Mondjuk két nappal a névváltoztatás után talán még te se úgy gondolsz magadra, akkor érdemes a régivel dolgozni.

Tudom, nem ez volt a kérdés, de akkor ebből kiindulva a sorsod is változik valamennyit. Mondjuk teljesen mindegy, mert az se kőbe vésett dolog, te magad alakítod, minden más csak irányt mutat. Lehet, hogy bele volt írva a sorsodba a névváltoztatás is, már ha van ilyesmi. A személyiségre viszont nem hiszem, hogy hatással van, az sokkal inkább pszichológia.


De abszolút bizonytalan vagyok én is, valaki megmondhatná biztosra.

2016. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!