Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy ikerlángok...

Lehetséges, hogy ikerlángok között évtizedek legyenek, és egy fél kontinens?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 07:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom tényleg az ikerlángom találtam-e meg, minden esetre elgondolkodtam. Van ázsiában egy férfi, aki sokban hasonlít rám. Ő 40 körüli, én 21 vagyok. Külsőre nem olyan, mint én vagyok, de némelyekben hasonlít, például a zöld szemszíne hajszálra az enyém, a fülei, a nyaka, a kézfeje nagyon hasonló az enyémhez. Belsőre, ahogy egyre többet tudok meg róla, úgy egyre több és több mindent találok, rengetek mindent, amiben hasonlít. A gondolkodása, az érzékenysége, amik érdeklik.

Kicsit kételkedek, mert nem robbanásszerűen jött a felismerés, mert már tizenévesen is hallottam róla, érdekelt, mégsem tudakozódtam róla, és hosszú évekre ennyiben maradt. Ősszel viszont rábukkantam, és tudtam, többet kell megtudnom róla. És bár éreztem a késztetést, mikor megláttam egy képen, majd videón, arra gondoltam, oké, rendben, és most? Valami nagy bummra vártam, hogy wow, de nem jött. De piszkálta a fantáziámat, ott járt a gondolataimban, és addig-addig, míg újra kezembe vettem a telefonom, és újra kutakodni kezdtem. És akkor éreztem. Nem tudom elmagyarázni, olyasmi volt, mint a boldogság, de inkább elégedettség. Örömmel töltött el. Azóta is a fejemben jár állandóan. Egyre többet és többet akarok tudni, és megdöbbent, milyen hasonló, úgy értem őt, mintha ismerném. Egy egész világ van a szemeiben, a mozdulataiban, a hangjában, a mimikájában. Egy világ, amit ismerek.

És vannak még furcsaságok. Például mikor születtem, akkoriban vett egy fontos fordulatot az élete. Félelmetes. És hiába keresi, folyton vágyódik a szerelemre, nem találja a párját, senki mellett sem tud megmaradni, és ez nem az ő hibája, nem rossz ember, mégis gyakran érzi magát magányosnak. És még valami: gyakran érzem úgy azóta, hogy legszívesebben kiáltanék neki, "Itt vagyok!" Folyton keresem a módját, hogy eljussak hozzá.

2016. ápr. 7. 08:47
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen. És akkor még szerencsés vagy.
2016. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még valmi, már egy éve, hogy elkezdtem vágyni arra a helyre, ahol él.
2016. ápr. 7. 09:48
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, ezek amiket leírtál, egy bármilyen szerelem kezdetei minimum részedről max részéről is, ha kicsit is érzékenyebb vagy.

Ha ikerláng, akkor az. Szerencsés vagy, hogy leszületett. :)

2016. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem szabad elfelejteni, hogy esetek 90%-ában az ikerlángod nem született le, és felülről figyel és vigyázz rád

Ne dőljetek be mindennek.

Aki megtalálta az ikerlángját érzi belül, mindenféle kérdés nélkül is, és nem kell bizonygatni.

Ha bizonytalan vagy, akkor nem ő az ikerlángod.

Rengeteg történetet lehet hallani, hogy az életben már találkoztak, de nem sikerült kapcsolatot létrehozni, családi, anyagi, távolsági vagy gyerek miatt. Ez is előfordulhat. Kevés embernek van meg a lehetősége egy ilyen kapcsolatra, mivel előbb el kell ehhez érni egy bizonyos lelki fejlettséget előbb!!

A másik dolog, meg az is előfordulhat hogy az ikerlángod az apukád, anyukád, gyereked, nagymamád, nagybácsi, unokatesód! Sose tudhatod, hogy hogyan inkarnálódott. De az tuti, hogyha megtaláltad akkor mindenféle kérdés nélkül tudod!!

Ha bármiféle kérdésetek van, privátban válaszolok.

Akit komolyabban is érdekel, szakértőt is tudok ajánlani :-)

2016. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tom Benko ***** válasza:
40%
Igen, ha a szibériai tajga ég.
2016. ápr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha ha.
2016. ápr. 14. 01:39
 8/14 Joe.38 válasza:
100%
Te lány vagy ? Ő meg ferfi ? Költözz hozzá ha tetszik neked és szimpatikus. Élj vele boldogan ! Nem kell ezen sokat agyalni ! Csináld es légy boldog !
2016. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké, fogom a batyum és indulok is 1000 km-re... Amúgy nyáron tervezek oda menni nyaralni, ha összejönne.
2016. ápr. 15. 18:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor fog kiderülni, amikor találkoztok.
2016. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!