Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek az ikerlángok,...

Ti hisztek az ikerlángok, ikerlelkek létezésében? Van itt olyan aki meg is találta?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet felismerni ha valaki az? Ill mi jellemző az ilyen kapcsolatokra? Nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, hanem akár rokoni vagy baráti. Érdekelnének személyes tapasztalatok, történetek is. :)

2012. dec. 14. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Rokon barátként nincs ikerláng-csak társ.Nő-ffi.

Rokon-barát csak lélektárs van.


ikerlángból meg 1 db van egy embernek egész élete folyamán.

2012. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Több helyen is utána néztem már, és akár nő-nő között és férfi-férfi között is kialakulhat, de csak 1 ilyen személy van. A különbség ilyenkor, hogy el kell dönteni a két fél között, hogy ki a ying és ki a yang.
2012. dec. 14. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is, mert nem mindenki heteroszexuális.
2012. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak férfi nő között van. Természetesen meglehet próbálni kimagyarázni-de felesleges szerintem.
2012. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hm... nem tudom én is csak olvasgattam róla, pont ezért kérdeztem rá itt is. Gondoltam feldobom témának, hogy nektek mi a véleményetek tapasztalatotok.
2012. dec. 14. 12:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csak férfi és nő között van, de tényleg felesleges komplikálni.
2012. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
gáztűzhelyünkön van ikerláng, ha kettőt is bekapcsolunk
2012. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:) Téged miért érdekel?...csak mert pont én is most emeltem ki az ikerlángos kérdésem...:)Te miért akarod tudni, hogy létezhet-e ilyen?
2013. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
létezik ilyen? hogy vki megtalálja a másik felét akik között szoros a kapocs és ha küzdenének ellene sem menne? akik szavak nélkül is kommunikálnak akik a zene és idézetek szövegét is átérzik? akiknek hasonló az ízlésük?
2013. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy naiv vagyok, de szerintem létezhet, csak nagyon ritka. :)
2013. jún. 16. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!