Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Emlékszik más is előző életeir...

Emlékszik más is előző életeire? Vagy arra, hogy mi történt a születése előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne. Én emlékszem olyan dolgokra, amikre "nem kellene".
2016. máj. 5. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, ne itt érdeklődj, mert trollmérgezést fogsz kapni. Keress fel egy szakembert, látót, hipnotizőrt, stb.
2016. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
... én még nem tapasztaltam, illetve lehet hogy nem figyeltem rá kellőképpen, de én hiszek benne, nagyon is! ha gondolod írj privit, mert engem érdekelne hogy mit tapasztaltál, és hátha én is rájövök egy-két dologra, amire esetleg eddig nem figyeltem, vagy nem tudtam mire vélni.
2016. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor kezdtél ezekre emlékezni? Valami történt veled vagy mindig is így volt?
2016. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha egyik elöző életedbe Éva vagy K(h)ara voltál akkor keress.
2016. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagy spirituàlis és alapvető mentális fejlődésen megyek keresztül jelenleg, amelynek keretében sikerült feldolgoznom az összes traumámat (nem volt könnyű életem). Egyre régebbre tudtam visszaemlékezni, és végül "beugrott", mi történt születésem előtt. Jelenetek, és egy párbeszéd. Nagyon személyes dolog, egyelőre félnék megosztani, mert túl sok kérdést vàlaszol meg. Előző életeimre pedig álmok engednek következtetni, nem emlékek: nem tudhatok ennyi mindent mondjuk az Amazonas törzseiről, vagy az indiánokról.
2016. máj. 5. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem. Ez érdekes.
2016. máj. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy visszatérő álmom, úgy hiszem az előző életemből. Ami plusz, mert eddig nem nagyon foglalkoztatott, felismerni véltem az akkori szerelmem a mostani életünkben. Gyermekként egy ájulás során láttam is a mostani (vagyis az akkor huszas évei második felében járó) arcát, legtisztábban a szemeit. A tekintete teljesen ugyanaz, mint az álmomban, a "kisugárzása" is. Durva. Nem igazán tudom mit kezdjek ezzel. Talán még lezáratlan ügyünk van egymással. Egy éve egyre több utalást kaptam rá, majd hopp, rátaláltam. Nem tudom felkeressem-e. Nem tudom segít-e, ha megpróbálnám felderíteni részletesebben azt az előző életet. Egyelőre az is jóleső tudattal tölt el, hogy másoknak is vannak ilyen emlékei, bár nem tudom mit is kezdjek velük. És ővele.
2016. máj. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy "nem kellene". Az az út, amit bejársz, pontosan ezzel jár, azért látsz bele az előző életedbe, mert készen állsz rá.

Hasonlóan történt velem is: a mentális fejlődésem során, ahogy a jelenlegi életem problémáit kezdtem el feldolgozni, egyszer csak váratlan kezdtek előjönni sokkal korábbi emlékek is. Eleinte ijesztő volt, pláne, hogy nem is hittem a reinkarnációban addig. :)

Aztán beszélgettem olyanokkal, akik hasonló tapasztalatokat éltek át, olvastam könyveket a témában, és mind-mind hitelesítette a saját élményeimet. Ahogy elfogadtam, ami velem történik, egyre több és több emlék tárult fel.

Ha gondolod, szívesen beszélgetek a témáról.

2016. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hogyan mentel at ezen a spiritualis fejlodesen? Mit csinaltal?
2016. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nemrég vplt egy álmom amiben bombáztak és az óvóhelyre mentünk a családommal (egy személyt kivéve ugyanazok az emberek voltak de azt az egy személyt is ismerem látásból). Úgy gondolom hogy ha nem is az egész álom, de az fő események előző életből származhattak. Sima álomnál az ember nem mindig reagál a helyzetnek megfelelően: például amikor azt álmodod hogy zuhansz közben meg vidam vagy és hasonló ellentétek. Ebben az álomban viszon valóságosan reagáltam és rendkívül összetetten. Ha elmondtad volna az álmom előtt hogy képzeljem el milyen lehet amikor bombáznak annyit mondtam volna h hát félnék meg sietnék az óvóhelyre. De az álmomban sokkal összetettebb érzéseim voltak. Teljesen hirtelen jött az egész, közben meg mégsem volt teljesen váratlan. Először leblokkolt a pánik: tudtam h rohannom kéne le a pincébe, de közben voltak dolgok amikért vissza akartam fordulni és meg akartam menteni őket. És visszamentem calamiért ( nem emlékszem mi volt) utána futottam le. Közben meg folyamatosan bennem volt az h lényegében BÁRMIKOR becsapódhat egy bomba és meghalhatok. És ezt még most, az álom után 2-3 nappal is fel tudom idézni.

Ami még megdöbbentett az egészben és ezt is csak ma vettem észre, hogy kisebb koromban nagyon féltem minden hirtelen nagy erejű hanghatástól, olyan szinten h úgy sírtam mint akit nyúznak (és továbbra sem kedvelem őket), pl petárda, pezsgősüveg kibontása hasonlók. Ezt eddig nem tudtam mihez kötni, de most már erősen gyanakszom.

Nem köteleztem el magam h akkor ez most biztos egy ilyen emlék volt de erősen gyanakszom és bem lennék meglepve ha kiderülne h az volt.

2017. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!