Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Más is emlékszik a születése...

Más is emlékszik a születése elötjére amikor még nem földi létsíkon volt? (Ez komoly kérdés nem vicc! )

Figyelt kérdés
Néha nagyon hihetetlen és félelmetes vissza gondolnom egy olyan álomszerű dologra de tisztán megvan az emléke.Úgyanakkor abba is íjjesztő néha belegondolnom ,hogy úgy érzem egyedűl vagyok.Igaz nemtudom másnak is volt e ien élménye.
2010. aug. 10. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt hasonló, de szerintem ez csak egyszerűen az élénk fantáziád játéka.:) Sokszor hisszük például, hogy egy adott dolog amit átélünk, mintha már megtörtént volna, az is csak a Deja Vu. De kifejtenéd bővebben? Mire emlékszel? Lehet a Te eseted más:)
2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok ezoterikus irodalom van a témában.

Térj be egy nagyobb könyvesboltba, mert lehetséges, hogy bizonyos olvasmányok alapján több emléked jön elő az életed előtti időszakról.

A helyesírásod és a szókincsed is javul, az pedig senkinek sem hátrány.:)

2010. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy úgymond ez a létem kezdetével van kapcsolatba ez a élmény.Sötétség mint egy tátongó űr és egy villanás.Csak aztán képszakadás.Utána csak homájos dolgok derengenek.
2010. aug. 10. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs hogy lehet,de.

Régen mikor még anya hasában voltam,volt egy trabantunk és nekimentünk egy oszlopnak.Vagy 18 évvel később felmerült ez a téma,és én modntam hogy már halványan emléxem rá,mert még kicsi voltam.Anyámék 1ből felszólaltak hogy hogyan emlékezhetnék rá amikor akkor még megsem születtem.De én mégis emlékszem..akkor?:O

2010. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tanultam pszichológiából, hogy mindenki emlékszik a születés előtti állapotra 3éves koráig, de aztán lassanként elfelejti ezeket a dolgokat..és ez nem ezoterika, hanem egy tudomány bizonyított ténye, ha bele keverjük az ezoterikát, akkor simán hihetővé válik amit mondtatok:)
2010. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Fogalmam sincs hogy lehet,de.

Régen mikor még anya hasában voltam,volt egy trabantunk és nekimentünk egy oszlopnak.Vagy 18 évvel később felmerült ez a téma,és én modntam hogy már halványan emléxem rá,mert még kicsi voltam.Anyámék 1ből felszólaltak hogy hogyan emlékezhetnék rá amikor akkor még megsem születtem.De én mégis emlékszem..akkor?:O"


Fél éve volt egy riport a TV-ben, abortusztúlélők címmel. Durva volt, hogy emlékeztek a megszólalók a magzatkorukra, amire elvileg nem emlékezhetnének...

2010. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy régebbi kérdés, de válaszolok:)


18 vagyok, nem emlékszem arra, hogy lett volna bármi is a magzat koromban...

De láttam egy filmet... tudományos bizonyítékot találtak, hogy a terhesség x%-a ikerterhességgel kezdődik, de valami oknál fogva, az egyik iker felszívódik (fantom iker)

Akik megmaradtak, azok általában balkezesek.

Nos, én is balkezes vagyok, és bár anyum nem tudott iker babáról (sokaknál észre sem vették, vagy, ha észre vették, csak azt látták, hogy volt egy magzatburok, ami üres volt)

Nekem mindig is tesó hiányom volt... de nagyon erős módon... sírva könyörögtem egy testvérért, mindig...

Anyum szerint, ez lehetséges, hogy eltűnt a fantom tesó, és ezért is vágyom utána...

2011. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs hogy lehet,de.

Régen mikor még anya hasában voltam,volt egy trabantunk és nekimentünk egy oszlopnak.Vagy 18 évvel később felmerült ez a téma,és én modntam hogy már halványan emléxem rá,mert még kicsi voltam."

Lehetséges! A TV2-n volt egy riport a Naplóban. (Abortusztúlélők), abban volt ilyen.

2011. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
én emlékszem több életemre is amiben nem ember voltam
2015. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!