Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet életeken át tartó...

Létezhet életeken át tartó szerelem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem beleszerettem valakibe, akit előző életemben is szerettem, és akkor viszont szeretett. Miért lehet ez? Az akkori érzelmek visszhangja? Szerelem, mely az égben köttetett?? Beteljesületlen szerelem? Teljesítetlen feladat?


Akkor mások szerint rossz hatással voltam rá, nem nézték jó szemmel, ahogy kivételez velem stb. stb. ezért igyekeztek hatni rá, elválasztani tőle, ami végül sikerült is.

Akkor nagyjából egy idősek voltunk, most két évtized van köztünk a javára. Sokáig várt valakire, talán ő sem tudja kire. Azóta házas, azt hiszem boldog, nem szeretnék belerondítani ebbe. De vonz. Úgy, mint még senki. Érzem, mint még senkit. Szeretem, pedig nem is ismerem, közben meg a szívem azt súgja, mégis. Miért lehet ez?


2016. máj. 18. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt úgy is az számít, amit te gondolsz.

De egy szkeptikus nyilván azt fogja írni, hogy nem.

Viszont ha így is van, ez a szerelem nyilvánvalóan egyoldalú már csak. Talán ideje továbblépni.

2016. máj. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha érdekel az ezo, ismerkedj vele, tanuljad!

Nem vagy tisztában a reinkarnációval.

Miért is születnétek egy helyre, amikor az újjászületés a lélek fejlődése miatt van, előző életbeli emlékek nélkül.

.

Gondolod, hogy mindazok, akik híres szinésznőbe/szinészbe "szerelmesek", előző életüket együtt élték?

2016. máj. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
És mi köze az előző életedhez, hogy most mit érzel egy idősebb fószer iránt, aki ráadásul már foglalt max "arra" kellenél neki. :D
2016. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy a dédim mondta; A szerelem múlandó, de a szeretet örök.
2016. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#6os vogymuk bocs nem olvastam végig szerintem ha szeretik egymádt a feleségével ne nagyon zargasd őket
2016. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A reinkarnáció a lelket érinti. Emiatt a szerelem érzése nem öröklődhet egyik életről a másikra. A karma, ami a vonzódást okozza megmaradhat életeken át, de nem kötelezően szerelem az, amit okoz. A mostani szerelmed a mostani életed eredménye, de ha ő boldog családos ember, akkor jobb ha az érzéseid viszonzatlanok maradnak.
2016. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem is ismered az illetőt, akkor ez csak egy rajongás a részedről, semmi köze a reinkarnációhoz. Talán nincs az életedben pillanatnyilag olyan személy, akit a párodként tudnál elképzelni, ezért menekülsz ebbe a fantáziavilágba.
2016. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem egy helyre születtünk újra. Akkor, kb. hét évszázaddal ezelőtt Franciaország és Anglia környékén éltünk (ő angol volt, én francia származású), most pedig én ugye itt, ő külföldi... és két évtized van köztünk. Véletlenül akadtam rá, de valahogy azt érzem, ez sorsszerű. Persze ha az ezós dolgot lehámozzuk róla, elég szánalmas sztori... És mondtam, emiatt nem rondítanék bele a kapcsolatába, és őszintén, nem is tudnék, ha az érzés viszonzatlan, csak hülyét csinálnék magamból. Próbálom is meggyőzni magam, hogy talán csak rokonlélek, plusz tetszik (pont az esetem), de valamiért azt érzem, ő fontos. Nem tudom miért. Volt, hogy egy hétig sem gondoltam rá, sikerült elterelnem róla a figyelmem, aztán valamiről mégis újra eszembe jutott, és megint kezdődött minden újra... Sokszor volt már, hogy fiúkért, férfiakért rajongtam, azt az érzést felismerem. Vele annyi a különbség, hogy ő fontos, ő valaki több. Ő más. Ismeretlenként közelebb érzem őt magamhoz, mint bárkit, akit jól ismerek. És nem akarom ezt, mert ennek egyszerűen nincs értelme. Nincs helye az életemben. Mégis állandóan úgy érzem, helyet követel magának. Őt észre kellett vennem, és nem szabad róla megfeledkeznem.

Visszatérő álmokból tudom ki volt ő, hogy már találkoztunk korábban. Ez engedett arra következtetni, hogy talán emiatt vannak a furcsa érzések. Hogy szeretem, holott annak az égvilágon semmi értelme. Hogy talán azért, mert szerettük egymást? Megtörténhet egyáltalán ez?

2016. máj. 19. 00:43
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy a felesége a "lélektársa", akivel életeken át szeretik egymást. Ha dolgotok lenne egymással, akkor az életetek úgy alakult volna, hogy találkozzatok és együtt legyetek. Mivel nem így alakult, ezért valószínűleg csak belelátsz dolgokat.
2016. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

A jó öreg Lándzsarázó által leírt Rómeó és Julia szerelme örök, amíg a világ világ, emlékezni fognak rájuk, pk akárhányszor is születnek újjá!

2016. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!