Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Napok óta tartó rémálmaim...

Napok óta tartó rémálmaim vannak, de mégis mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete minden éjszaka rémálmaim vannak.. Nem tudom miért lehet ez. Volt már ilyen valakinek? És ha igen, akkor esetleg segítene, hogy mitől lehet, és hogy lehet megszüntetni? Help

2015. márc. 21. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mikor fekszel le aludni?

Mikor riadsz fel?

Vissza tudsz aludni?

Éhes, szomjas, fáradt szoktál lenni olyankor?

Meleged van, na és levegő?


Stresszelsz valami miatt?

Miket szoktál álmodni?

2015. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem eszel csokit vagy kakaós dolgokat lefekvés előtt? Egyszer próbáld ki, hogy üres gyomorral fekszel le, vacsorára zöldséget+ húst egyél és ne sokat. Én ilyenkor szoktam szépeke álmodni. És még esetleg az idegeid erősítésére szedj B vitmaint és magnéziumot. Nekem sokat segített az is.
2015. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja igen és ne legyen meleg a szobában, 20 foknál több már rossz.
2015. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak nem egy szexhiányos tini vagy?
2015. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem ettem semmi csokisat lefekvés előtt, sem nehèz kaját.

Éjfélkor feküdtem le, mivel péntek, de hétköznap max 10-kor, sőt volt két nap, hogy nagyon fáradt voltam, és fél 9-kor bealudtam..

Nem vagyok szexhiányos, 25 fok volt bent.



Lucifer-666



Hétköznap általánosítva fèl 10, tegnap éjfél.

2x szoktam, egyszer 1-2 fele, aztán reggel 4-5


Visszatudok először könnyebben, de másodszor elég nehezen..

Se éhes, se szomjas, fáradt hát mint egy normális hétköznap.

nincs melegem, a levegőm nos az volt amikor nem volt sok, kinyitottam kicsit ablakot, hogy legyen, aztán az ok is.


Stresszelek, barátommal épp szakítottunk és most békülőben vagyunk, és kicsit nehéz a bizonytalanság.


Autóbaleset, meghalok èn vagyok a barátom, erőszak, emeletről zuhanás, sok ember előtt éneleltem és nem tudtam a számot tovább- elég ciki helyzet... volt olyan is, hogy a barátom vagy ex- barátom megcsalt az előző csajával akire fèltèkeny voltam, illetve a zuhanás, többször, és volt mégegy az volt a legszörnyűbb..

Ezt álmodtam: Kórházban voltam, barátom vitt, mivel épp szülnöm kellett, a barátomtól, és mikor oda adták a babàt, a baba olyan elmondhatatlanul csúnya volt, vagy nem is csúnya hanem ijesztő.

2015. márc. 21. 10:55
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem ettem semmi csokisat lefekvés előtt, sem nehèz kaját.

Éjfélkor feküdtem le, mivel péntek, de hétköznap max 10-kor, sőt volt két nap, hogy nagyon fáradt voltam, és fél 9-kor bealudtam..

Nem vagyok szexhiányos, 25 fok volt bent.



Lucifer-666



Hétköznap általánosítva fèl 10, tegnap éjfél.

2x szoktam, egyszer 1-2 fele, aztán reggel 4-5


Visszatudok először könnyebben, de másodszor elég nehezen..

Se éhes, se szomjas, fáradt hát mint egy normális hétköznap.

nincs melegem, a levegőm nos az volt amikor nem volt sok, kinyitottam kicsit ablakot, hogy legyen, aztán az ok is.


Stresszelek, barátommal épp szakítottunk és most békülőben vagyunk, és kicsit nehéz a bizonytalanság.


Autóbaleset, meghalok èn vagy a barátom, erőszak, emeletről zuhanás, sok ember előtt éneleltem és nem tudtam a számot tovább- elég ciki helyzet... volt olyan is, hogy a barátom vagy ex- barátom megcsalt az előző csajával akire fèltèkeny voltam, illetve a zuhanás, többször, és volt mégegy az volt a legszörnyűbb..

Ezt álmodtam: Kórházban voltam, barátom vitt, mivel épp szülnöm kellett, a barátomtól, és mikor oda adták a babàt, a baba olyan elmondhatatlanul csúnya volt, vagy nem is csúnya hanem ijesztő.

2015. márc. 21. 10:57
 7/17 anonim válasza:
Legyél egy teljesen csendes helyen. Ülj le. Csukd be a szemed, és emlékezz vissza a rémálmodra.Éld át újra, de most ébren. Próbáld meg előzni, vagy tenni ellene valamit. Általában az újra és újra visszatérő rémálmoknak van egy valóságalapja. Valami a múltban. Vagy csak elalvás előtt:sokat ettél,filmet néztél, vagy esetleg zenét hallgattál amibe eléggé beleélted magad.
2015. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem nem, semmi zene, semmi film nem volt.

Kiprobalom amit mondtal,

A zuhanas volt visszatero.

Illetve volt egy idoszak, mikor kulfoldon voltam nenikemnel 2 hetre, es utolso heten mar elegge honvagyam volt, es akkor jo par napig visszatero almom volt,

Egy fiu eroszakoskodott velem, nem lattam az arcat, aztan jott egy fiu, aki ellokte a sracot, aki elfutott, de egyik fiu arcara sem emlekszem, es mikor az eroszakoskodo srac megfordult volna, es lathattam volna az arcat, akkor epp felebredtem, es mindig ugyanakkor

2015. márc. 21. 11:02
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja es nem ettem sokat, mostanaban amugy sincs nagy etvagyam, annyit ettem, amennyit ugy ereztem, hogy epp eleg
2015. márc. 21. 11:03
 10/17 anonim ***** válasza:
20 fok !!! Érted? Elég aludni .
2015. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!