Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy most van-e, lesz-e dolgom azzal az illetővel, aki egy előző életemben közel állt hozzám?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva gondolkodsz.

Ne azt akard kideríteni, hogy "lesz-e" dolgod vele, hanem azt, hogy akivel most dolgod van, milyen viszonyban volt veled előző életedben!

Vedd figyelembe azonban, hogy az ezos természet rendje szerint újjászületés előtt a lélek "iszik a feledés vizéből"!

2016. máj. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak igaza van. Ezen kívül elég egyszerűen el lehet dönteni. Akivel nincs dolgod, azzal nem találkozol, és nem ismerkedsz meg.
2016. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, ha találkozol vele.
2016. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ki volt nekem egy elző életünkben. Azt nem tudom miért bukkanhattam rá, és miért ismerhettem fel őt a mostaniban.
2016. máj. 19. 12:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából sehogy de nem számít.

Tapasztalás számít s tudatlanságból való fejlődés.

2016. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem lenne itt ennyi blőd kérdés, ha a kérdezők legalább a reinkarnáció és a Karma alapvető elveivel tisztában lennének.

1./ A lélek/szellem fejlődéséhez miért kéne ismét egy időben, egy helyre újjászületni?

2./ Újászületés előtt minden lélek "iszik a feledés vizéből", a személyre szóló emlékek tehát kialációk;

3./ a tanok szerint nemkövetelmény, hogy az előző életbenközel állók a mostaniban újra talákozzanak;

4./ nem az nem hal meg egészen, aki újjászületik, hanem az, akinek nevét halála után még sokáig szeretettel emlegetik!

2016. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemes Zoltán ***** válasza:
35%
Nem volt előző életed. Sajnálom.
2016. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ebben csak bízhatsz vagy hihetsz, bizonyosságot szereznierről nem lehet.
2016. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az újjászületésen már az előző életemben sem hittem :-)
2016. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
32%
Semmi bizonyíték nincs arra vonatkozólag, hogy a reinkarnáció létezik. Csak korlátolt és ostoba emberek hisznek ebben (és az ezo egyéb jelenségeiben). Természetesen fizikát, biológiát, genetikát stb. tanulni (egyetemi szinten) vagy megérteni az evolúciót nem könnyű, sokkal egyszerűbb ilyen zagyvaságokban hinni.
2016. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!