Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A lélek számára lineárisan...

A lélek számára lineárisan telik az idő vagy ott ez nem számít?

Figyelt kérdés
Tehát pl. nekem a következő életem lehet mondjuk az 1100-as években?

2016. jún. 30. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Mehetsz a mostani időhöz visszonyítva a múltba is vagy a jövőbe is. Sőt más bolygóra is akár.
2016. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha tellik, akkor lineáris. De nem tellik. Azért lineáris, mert változik a jelen. Ettől a múlt más lesz, a jövő pedig kialakul a múltból.
2016. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Sancta Simplicitas szerint változik.

Ez szerint akár az ősrobbanás előtt is reinkarnálódhatsz!

2016. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik ősrobbanás előtt?
2016. júl. 1. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg folyamatosan, párhuzamosan éled az összes életedet. Ja meg a Mennyországban pl nincs is idő, ott minden abban az egy adott pillanatban történik, szóval egyszerre láthatod magadat elindulni az összes inkarnációdra, meg visszajönni is az összesből. És mindegyik a saját valóságát érzékeli valóságosnak. Szóval ez itt tényleg csak egy hologram idelent, amit élünk, mivel ott minden egyszerre történik, tehát nem csak a felsőbb énünk van ott fönt, hanem mi teljes egészünkben, mert ott minden egyszerre történik, szóval ha te ott vagy fönt, akkor te csak kivetülhetsz ide. Ja és akkor elvileg a "múltbéli" énjeiddel is kapcsolatba tudnál lépni, tudnának neked üzenni, és te is nekik, meg a jövőbeli énjeidnek is, mert az idő elvileg tényleg csak egy illúzió. Idelent valósnak számít, de ha te ott vagy fönt, akkor ez az egész nem lehet valós. :) -szerintem.
2016. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Előző vagyok, ezt : "És mindegyik a saját valóságát érzékeli valóságosnak. " Úgy értem, hogy te is amikor visszaérsz, akkor majd azt fogod valóságosnak érzékelni, hogy ebből az életedből tértél vissza a Mennyországba; és minden megnyilvánulásod is, aki pl indul, azt fogja valóságosnak megélni, hogy pl ő most éppen egy szakácsnő lesz franciaországban, szóval ő azt érzékeli valósnak/ éli meg valósnak; a másik meg mondjuk egy albán autószerelő pl, ezek most csak példák voltak, és akkor meg amelyik meg már visszajön, az meg pont azt érzékeli valósnak, amelyikből ő "jött vissza". Most már kissé zavarossá tettem, ja és nem is feltétlenül látod magad elindulni, de akár láthatnád is; még azt is, hogy éppen erre az inkarnációdra indulsz, amelyikből visszatértél oda. De ez csak egy ilyen elméletem. Ja meg odafönt már úgyis érezni fogod az egységet mindennel, mivel minden Istenből van, és odafönt nem vagy tompítva.
2016. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*szóval akkor tudsz is mindent, és érzékelsz is mindent , és magadat is mindennek egyel érzel.
2016. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!