Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik/létezhet vagy volt...

Létezik/létezhet vagy volt már ilyen érzésetek, hogy biztos találkoztatok már előző életetekben? Annyira egy hullám hosszon vagytok?

Figyelt kérdés

Kiraláljuk egymás gondolatát, egyszerre mondunk ki szavakat.

Szinte már ilyesztő, hogy mennyire egyformák vagyunk. Olyat is tudunk a másikról amit nem mondtunk még el egymásnak.


Tapasztalatok?? Élmények?



2016. okt. 18. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

A fizika nagyobb a kémiánál, a kémia csak szexuális vágy, azt nem becsülném túl.

A fizika, és ha a matek is müködik, s főleg, ha a integrált áramkörötök öszhangban van a fizikai sík hermetikai rációjával, akkor ez matematikailag olyan háromfokú difúziv egyenletet megoldását segíti elő, amely reprezentatív hányadosával biocentrálisan hullámköröket indukál, így érthető.

2016. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez itt nem egyetem. Na ez így érthető. 😃😃
2016. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőekben kifejtettem, hogy a fizika magasabb difoncienális struktúra a kémiánál, ez a megállapítás egyetemes.


Nem tartom ijesztőnek, amikor két individuum koherens szögekből egy síkban exitál, azaz kitalálják egymás gondolatformáját ebben a fizikális térben, amely objektiv tárgyakat szublimál a tudatmezőkbe.


A kérdés felmerül, ha logikát spriccelünk az álmodozó agyfélbe, mégpedig arról van szó, hogy egyik fél az adó, a másik a fogadó.


Rezonális szinten elképzelhető, hogy a valóság determinálja a gondolat-mezők struktiv szegmensét, ha így van, akkor érthető gondolat-átvitelt képző mudul létezésének egyértelmű bizonyítéka.

Éljen a szerelem! Veletek vagyok! :)

2016. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ment a zöld, mert ez nagyon cuki volt 😃
2016. okt. 19. 20:32
 15/18 anonim ***** válasza:
Várjál rá azért pár hónapot kedves Kérdező! Ne érts félre, de van amikor "csak" szerelmesek vagyunk, aztán elül a lila köd és máris más lesz az illető, vele együtt az összhang, a kémia, a biológia, a fizika, na meg az áramkörök is, de ne legyen így persze!
2016. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Kérdezőhőz :) Mi a jegyed és a srácnak/lánynak ? nem tudom fiú vagy e vagy lány azért kérdezem igy.
2016. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nő skorpió, férfi mérleg
2016. nov. 14. 22:19
 18/18 airlady ***** válasza:

Nekem jó barátommal és jó baránőmmel van ilyen kapcsolatom. Vinzalom persze nincsen, de minden más passzol.

Jó barátnőmmel a kelta kor előtt voltunk ikertestvérek. Jó barátommal pedig a kelta korokban ismertük meg egymást.


Itt egy blog, nyálazd át: [link]

2018. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!