Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy lehetnek szellemek, ha...

Hogy lehetnek szellemek, ha van reinkarnáció?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 18:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szellemidézés létezik,az emlékekből.


Azoknak az embereknek a szellemiségét,akik nagy hatással voltak ránk,visszaidézhetjük emlékeinkből,egy megfelelő módszerrel.

2016. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Ká.Pé válasza:
Ebből adódik a kérdés, ha van reinkarnáció, akkor elvileg véges számú lélek van. Kvázi körforgásban vannak a testek közt, de akkor hogy növekedik ilyen mértékben a Föld népessége?
2016. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Reinkarnáció egy darab sincsen csak a valóság az én tudat és annak jobbá tétele kellene é nem kéne az aljas reinkarnáció durva fajtól tartani.
2016. nov. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

22.Hsz!


1000 pontos válasz.

2016. nov. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

23.Hsz.


Ezt a válaszodat gondold át mégegyszer,mert értelmetlen!

2016. nov. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nincs reinkarnáció :) Ameddig saját szememmel nem látom hogy valaki meghal és később 7-8 év múlva újjászületik és azt mondja nekem hogy én az vagyok aki meghalt és olyan infokat mond el magáról amiket csak ő tudhatott addig jöhet nekem bárki ilyen ,,félig bizonyosított' hülyeségekkel :)
2016. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyfajta szeánszon bizonyította egy ismerős szellem olyan válaszokkal, amiket tényleg csak ő tudhatott. Nagyon sokat tapasztaltam spiritualitásban rossztól jóig egyaránt. Tudom, hogy az nem gonosz entitás volt. De volt már dolgom gonosszal is. Nem szellemidézésre gondolok, mert az kifejezetten tilos és nem is úgy működik.
2018. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!