Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kiskoromban szerintetek ezek...

Kiskoromban szerintetek ezek előző életbeli "emlékek" voltak? (Bővebben lent) 23/F

Figyelt kérdés

Tisztán emlékszem a gyerekkoromra. Egészen kicsi korom óta (kb 3-5 éves korom óta) rettegtem attól, hogy a családomból valakit elveszítek. Főleg édesanyámat féltettem, pedig mondhatni semmilyen "jel" nem volt arra, hogy elveszíthetek valakit a családomból, mindenki makk egészséges volt a környezetemben.

Én mégis rettegtem attól hogy egyedül maradok, rettegtem a magánytól, volt úgy hogy sírva aludtam el, sokszor olyan is volt hogy felmentem a fölöttünk lévő erdőbe sírni. Az erdő, a napfény, a csend valamilyen szinten megnyugtatott.

Aztán ez egy idő után (kb 7 éves koromtól) feledésbe merült ez az érzés, többé már nem féltem ettől, de viszont mind a mai napig tisztán emlékszem milyen rossz volt ez az érzés gyerekkoromban.

Hiszek a reinkarnációban. Szerintetek ennek az érzésnek lehetett köze az előző életemhez? Lehet hogy előző életemben elveszítettem a családomat és egyedül maradtam?



2016. okt. 26. 21:59
1 2
 1/16 Ozmium42 ***** válasza:
30%

Üdv!


Nem volt előző életed, mert a reinkarnáció kamu.

2016. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Senki sem tudja bizonyítani, hogy a reinkarnáció kamu, vagy létező dolog.

Ha szabad tanácsot adni: próbálkozz a meditációval. Ha módodban áll, olyan vezetővel, akiben megbízol.

2016. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Erdekes hogy mik vannak, annyi hulye kerdes van es ime egy normalis. Tuti ra fogsz jonni a megoldasra vagy mar rajottel vagy mar eleve is tudod csak nem gondolsz ra. Szoritok neked. Egy biztos mindenkinek maganak kell megoldania mert o tudja a legjobban megoldani. (Bizz bennem nem vagy egyedul :D )
2016. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Elozo vok (en is hiszek a reinkarnacioban)
2016. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Úgy születtél, hogy nem ismerted a halált. Sajnos ez nem tarthatott ki örökre.
2016. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
a probléma ott kezdődik, hogy felettetek erdő van. ott általában az égbolt szokott lenni
2016. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, ott általában tető van.:))
2016. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Na tisztázzuk emberek:a reinkarnáció,az isten,a pokol,a szellemek,a démonok,a szörnyek az ágyad alatt,a túlvilági találkozások és még a kib*szott mikulás a húsvéti nyuszival karöltve egy rohadt nagy átb*szás aki ebben hisz az pedig a legnagyobb marha a földön,de 23 évesen fiú létedre lehetne annyi eszed,hogy nem nyalod be ezeket az ótvar nagy baromságokat.Most a válaszolókhoz szólnék:ti már menthetetlenek vagytok és ha lehet ne traktáljátok szerencsétlen,naív barmot a hülyeségeitekkel.
2016. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 #8

ti miben hisztek? semmiben?

a semmi nem tul jo szerintem...

2016. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 #7


ha hegyen volt teljesen szokvanyos ez a kifejezes

de sokan ha helytelenul is de a mogottunk helyett is hasznaljak (haz hata mogott)

2016. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!