Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan, és mikor jöttek létre...

Hogyan, és mikor jöttek létre a "lelkek"? Szaporodnak-e a"lelkek", és ha igen, hogyan? Hogyan létezik az, hogy némely "lelkek"emlékeznek előző "életeikre", míg mások nem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 05:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Töltsd le és olvasd el Dr. Michael Newton :Lelkünk útjai I-IV című könyvét! Minden kérdésedre választ ad.
2016. dec. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
15%
nincsenek lelkek, csak férgek, patkányok stb
2016. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%

A "lelkek" létrejöttéről, esetleges szaporodásáról nem tudunk semmi biztosat.

Tudományos válaszaink nincsenek - igaz, hogy a tudomány számára ez nem is vizsgálandó, vizsgálható kérdés.

Vallási válaszok garmadával vannak - mindegyik hit alapú, bizonyíthatatlan.

Egyesek az ezo-bulvár piacon megjelent termékeket próbálnak bizonyítékként eladni, ránk sózni - pl. Dr. Michael Newton :Lelkünk útjai I-IV -, remélhetőleg sikertelenül.

2016. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%
Én emlékszem néhány előző életemre és ezzel a tapasztalattal együtt mondom, hogy Michael Newton könyvei nagyon jók. Vannak mindenféle energetikai módszerek arra, hogy hogy hozd fel a tudatalattidból ezeket az információkat. Mindenkinél más lehet, ami működőképes, ezért többfélét is érdemes kipróbálni. Amikor én rátaláltam a saját megoldásomra, nagyon egyszerűen elkezdtem álmodni az előző életeimről. Ma már nem kell sem meditálnom, sem utaznom ehhez, simán emlékszem rájuk.
2016. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
30%
persze ne hazudj
2016. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 homo ludensz ***** válasza:
77%

Az a Teremtő jótéteménye hogy nem emlékezünk előző életeinkre. Képzeld el hogy 20 évesen van egy olyan életfeladatod amit nem tudsz teljesíteni. Amennyiben emlékeznél arra hogy már 5.ször kerülted meg igen szomorúan telne a hátralévő 50-60 éved mert ezekkel a negatív élményekkel kellene leélned.

Jönnének hiú emberek azzal hogy ők már "öreg lelkek" mert számtalan inkarnáció van mögöttük. Még ebben is heterogénebb lenne a társadalom nem csak az anyagiakban.

2016. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
53%
Én utólag megtaláltam az egyik előző életemet a neten. Nem volt könnyű, egy rakás német nyelvű honlapot kellett átnézni,de meglett. 1910-ben haltam meg, fényképészként tevékenykedtem. Úgyhogy mondhat mindenki, amit akar.
2016. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik,senki sem tud válaszolni a "lelkek"keletkezése titkára.(Van egy bővített mondatban megfogalmazható válasz.Minek olvassak ki egy könyvtátat,ahol Csűrcsavar Úr hülyít?)
2016. dec. 2. 16:57
 9/39 A kérdező kommentje:
Szintén nincs válasz a szelektív emlékezés problémájára.
2016. dec. 2. 16:58
 10/39 anonim ***** válasza:
37%

Mindenki Dr. Michael Newton-hoz fut a megoldásért.

Annyira ostobák az emberek, hogy valójában észre sem veszik mit írnak ki, vagy mit beszélnek.

Azt gondolják az emberek 99%-a hogy amit a könyvekben papírlapra vetettek, az mind szó szerint úgy is van.

Az emberek nagyon primitív lények és ez sosem fog megváltozni!

2016. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!