Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Barátom sulyos leukémiás. Az...

Barátom sulyos leukémiás. Az orvosok már nem tudnak segíteni. A rákos sejtek gyorsan szaporodnak. Milyen alternatív megoldás létezik még?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia ! Nagyon sajnalom, mert ennel rosszabb nincsen, en az egyik ismerosomet decemberben vesztettem el , szinten rak miatt. O szeretett volna ilyen teat , vagy konzultaciot ettol az urtol, de mar sajnos keso volt.

Azt, hogy mennyire lett volna hatasos sajnos nem tudom.

Legy eros ! Jobbulast neki , lehet , hogy o is a gyogyultak koze fog tartozni.

[link]

2009. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudnak segíteni? Már túl van minden kezelésen és nem javult? Vagy mit jelent, hogy nem tudnak segíteni?

Az én egyik barátomnak 40% esélyt adtak. Ő felépült és maradéktalanul meggyógyult. Sajnos egy másik barátom nem volt ilyen szerencsés. :(

Ne haragudj, nem tudok tapasztalati választ adni. Ám pont ma került a kezembe egy írás ami talán segíthet valami módon.

[link]

2009. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ezt a fentit akartam javasolni, valamint olvassatok utána a b 17 vitaminnak, valamint Edward Griffin- a Világ rák nélkül c könyvét. A b17-el kapcsolatban tudok neked személyes ismerősömet ajánlani, akivel beszélhetsz, ha akarsz. Neki az édesanyja gyógyult meg ettől a kúrától melldaganatból.
2009. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az az első linket. A cod-ot.
2009. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Külföldön végeztek nála csontvelő átültetést,de sajnos a betegség kiujjult.Pénteken végeztek volna egy műtétet de nem lett elég rá a pénz a rákos sejtek gyorsan szaporodnak.A szaporodás gátló sem segített sokat,ezért ez a műtét kiesett.Az orvosok kb 2 hónapot adtak neki.
2009. febr. 23. 15:09
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Celladam kúp.Nagyon jó.Erre van kifejlesztve.Kovács Ádám találmánya.
2009. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Papayás kombucha,céklalé.Anyumat a cirrózisból(máj rák) gyógyítottam ki.A céklaléből naponta 1 kg céklának a frissen facsart levét(Gyümölcscentrifugával).Lehet többször is,de vigyázni kell ne éhgyomorra és ne töményen,hanem fele-fele vízzel hígítva.

A COD teát tudom én is ajánlani,ecchinácia,sok fokhagyma.

2009. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

A remény hal meg utoljára...

Kissejtes (nagyon agresszív) tüdőrákban rendkívül jó tapasztalataink vannak a COD teával nekünk is. Kopp-kopp-kopp.

Ami még működik, az a KQN víz -és fürdőkúra. Ennek avíznek a képlete nem H2O, hanem H2O128. (százhuszonnyolc) Nem hasonlítható sem a pi -vízre, sem a többi ilyesmire. Oxigéndús közegben nehezen tudnak szaporodni egyes daganatos sejtek.


Léböjtkúra.

Ha legyengült mára kemotól, akkor ez nem fog menni sajnos- nem is részletezem...

COD teának is kell idő, amíg kifejti a hatását. A fenti oxigénterápiát viszont ajánlom jó szívvel még így, végstádiumban is- bár legyünk őszinték: csodák ritkán vannak.

Őszinte együttérzésem.

2009. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A H2O128, azaz a KQN víz linkje lemaradt:

[link]

2009. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Az a legfontosabb,hogy a barátod akarjon meggyógyulni! Pl.nézze meg a Titok című filmet,vagy van könyv is. Sokat beszélnek mostanában arról,hogy milyen fontos a pozitív gondolkodás,és szerintem meg kell ezt próbálni,úgyis ingyen van!
2009. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!