Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Találkoztam valakivel de nem...

Találkoztam valakivel de nem tudom ki ő nekem, duálpár, ikerláng, karmikus személy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy 6éves voltam amikor először találkoztam a bátyám barátnőjével és tudtam hogy akit èn keresek annak ilyen szeme és ilyen mosolya kellh legyen.rá 16évre találkoztam egy fiúval.és mikor ránéztem tudtam h nem kell tovább keresnem senkit.talalkozgattunk,beszelhettunk egyutt voltunk olyan egyuttletekben mint még soha se ő se én elotte.aztan a fiu eltunt mert azt mondta nincs ideje egy kapcsolatra.nem tartott sokaig a tavol lete mert par honap utan ujra osszehozott minket a sors.de azokban az idokben amikor nem talalkoztunk akkor is kulonbozo jelek formajaban az elet eszembe juttatta.tudtam ha fizikalisan nincs is velem szellemben velem van es mellettem.ez az allapot mar lassan 7eve tart.7eve sodor az elet ossze es szet minket.de az utobbi honapokban viszont sokkal kozelebb kerultunk egymashoz mint eddig barmikor.sokkal oromtelibb de sokkal fajdalmasabb is.ha vele vagyok a teljes nyugalmat elem meg.a beket es a harmoniat.hogy a vilag mar tokeletesebb nem is lehetne.de egyikunk sem meri kimomdani h egyutt vagyunk mert felunk ha kimondjuk onnantol minden megvaltozik.ha elszakadunk nem tudunk csak ugy visszatancolni mintha mi sem tortent volna.nem erzem azt h elottem a rozsaszin kod.sose ereztem de tudom h nelkule semmi vagyok.o jobb emberre tesz.egyszer megprobaltam kiszallni es elengedni de nem ment.sirtunk mind a ketten es ugy ereztem ha ezt megteszem bele halok a fajdalomba ha o nem csak testileg de szellemben sincs mar velem.mi lehet ő nekem?es mi dolgunk van egymassal?
2017. jan. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat nem bírja el az igazságot akkor az hazugság

Ha féltek kimondani hogy együtt vagytok akkor csak álmodoztok

2017. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ikerláng-gyanús, bár a duálpár fogalma sem teljesen tiszta a köztudatban.

Sajnos, ez ezzel jár. A szellemi kapcsolat is meglazul néha, ezt én is nehezen viselem.

2017. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok a frànya jelek..azok miatt megy nehezen a felejtéS..mert ha felejteni akaR az ember akkor is jelekbe bukkan..olyan meg nincs hogy nincs ideje ràd bàr ez nekem is ismerős leràzos duma..😇😈
2017. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagytok egymashoz illoek. Tuz es viz. Lucifer magiaja megszallt, es most elhiteti veled, hogy te vagy Pontius Pilatus! Ovakodj a torpetol! A lelked tele van gyotrelemmel, a kigyo vereben furosztottek elozo eletedben. Gyikok es bekak figyelik minden lepesedet! A boldogsag tovaillan, szaz kutya laba tapossa az utat!
2017. jan. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem karmikus. Dolgotok van egymással vab valami amit tanulnotok kell a másiktól

.

2017. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell tanuljátok, egymással akartok lenni, csak ti számítotok, semmi más, így hivatalos álláspont sem.
2017. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!