Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért vonzódom a történelem...

Miért vonzódom a történelem egy bizonyos időszakához? Lehetséges, hogy abban a korban és azon a helyen éltem előző életemben?

Figyelt kérdés
Vonzódás alatt azt értem, hogy minden, tényleg minden érdekel, ami ezzel a korral kicsit is kapcsolatos, olvasok róla, állandóan eszembe jut, és fogalmam sincs, honnan jött ez

2017. jan. 10. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

60 millió évvel ezelött lennénk egy főldrészen kéne élni az Amerikaiakkal !

Én őrülnék neki !

Itt a' himnuszuk fordítása magyarossan !

[link]

2017. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet, hogy lehetséges. Én is így vagyok egy bizonyos évvel a történelemből.
2017. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ha tudsz, menj el arra a helyre. Ha úgy érzed, hogy ott valami a helyére került, rendberázódott, és valahogy megnyugszol, akkor érdemes lehet megfontolni, hogy ott telepedj le.
2017. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Esetleg megosztod, hogy melyik kor az?
2017. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A viking kor, azon belül Norvégia
2017. jan. 10. 20:06
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát, én is szenvedek ettől a problémától egy kicsit (csak én az I. világháború kitörésének évével vagyok így). Ha minden érdekel, akkor olvass róla minél többet. Meg nézz ilyen témájú filmeket. Ennél többet sajnos nem tudok mondani. Amúgy én hiszek az előző életben, szóval szerintem lehet, különösen, ha véletlennek tűnő egybeesések is vannak az életedben ezzel a korral kapcsolatban. Pl. az a felmenőm, akitől örököltem a hajam, abban az évben született, amelyikhez én így vonzódom. Vagy teljesen véletlenül sikerült a legközelebb ülnöm egy ilyen évet ábrázoló térképhez egy idegen teremben. Meg én mindig elvágyódom oda. Tehát szerintem ez nem csak illúzió, tényleg lehet, hogy akkor éltél előző életedben. #2 és #4 voltam.
2017. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!