Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sokan kíváncsiak arra, hogy...

Sokan kíváncsiak arra, hogy kik voltak előző megtestesülésükben - oké, de azt lehet tudni, milyen lesz a következő megtestesülésünk?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy a reinkarnáció és karma témát KEDVELŐK írjanak, köszi!

2017. jan. 13. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy lehet tudni, milyen lesz a következő megtestesülésed. Ahogy reinkarnációs hipnózisban megismerheted az előző életeidet, úgy reinkarnációs jóslással bármelyik jós megmondja neked, mi vár rád a jövőbeli életedben.
2017. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Ha lehet tudni, akkor érvényes az eleve elrendeltetettség.

Halálod pillanatáig gyűjtögeted a karmikus jó- és rossz pontokat, tehát kérdésednek nincs alapja.

2017. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Butaság butaság hátán. A halál után sem következő, sem előző èlet nincs. Egyszerre van minden.
2017. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Amikor álmodban lezuhansz, megfulladsz, megölnek, elgázolnak, darabokra tèpnek mi törtènik?

Felèbredsz.

2017. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Több nézet szerint nincs jelen és jövő, csak a most van. Tehát ilyen értelemben a lelked "következő, jövőbeli" megtestesüléseit is láthatod.

Csak minek? Valószínűleg meg sem értenéd, ha bele lehetne látni.

2017. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Michael Jackson reinkarnációjára kiváncs lennék !
2017. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szerintem sem lineáris az idő, sőt... de ebbe most nem akarok belemenni (és abba sem, hogy mi van a téren, időn túl).


Azért így fogalmaztam meg a kérdést, mert gondoltam, hogy így értelmezhető a mai nyelvben, észjárással.


Köszi a válaszokat!

2017. jan. 14. 10:47
 8/22 A kérdező kommentje:

Ja és lehet, hogy nem érteném, de érezném - és az érzés az sokat elárulhat arról, hogy pl. boldog lennék/vagyok vagy totál nem.


Ilyesmi érdekelne.

2017. jan. 14. 10:48
 9/22 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy hipnózis témával foglalkozó könyvet, amiben szó volt előző életekbe való betekintésről is, valamit a páciensek a következő életükről is meséltek.
2017. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

4. Mit szeretnél ezzel mondani azt látom ,hogy van benne valami ?!

Felébredek ,ha meghalok ,én lezuhanni szoktam és ott felkelek egyszerre a' valóságban is ,azt felébredek .

2017. jan. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!