Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sokan kíváncsiak arra, hogy...

Sokan kíváncsiak arra, hogy kik voltak előző megtestesülésükben - oké, de azt lehet tudni, milyen lesz a következő megtestesülésünk?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy a reinkarnáció és karma témát KEDVELŐK írjanak, köszi!

2017. jan. 13. 21:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Csak azt, hogy az idő nem lètezik.

A föld forog, kering. Ritmusos, mozgás nèlkül nincs lètezès. Vègtelen èletet èlünk egyszerre, ha egynek hirtelen vège szakad, egy másikban találjuk magunkat. Álom követi az álmot.

2017. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az időt mi találtuk ki, hogy legyen mihez viszonyítani. Az egó pedig lètrehozza a pszihès időt. Gondolatokat, illúziókat alkot, a múltról ès a jövőről, hogy a jelen figyelmen kívűl maradjon.
2017. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%
Èn nőgyógyász lehettem, mert maguktól szokták a lábakat szèttrakni a nők.
2017. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig nem hittem a reinkarnációban, aztán elkezdtem emlékezni előző életeimre és ez elég meggyőző volt számomra (számos oka van, most nem részletezem, hogy miért, de sok mindent megmagyarázott).

És furcsamód - magam sem értem hogyan - hasonlóan "emlékszem" a következő életemre is...

2017. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes! Egyéb téren is "kibontakoztál"?
2017. jan. 24. 15:11
 16/22 anonim ***** válasza:
# 15: Nem tudom, hogy konkrétan mire gondolsz, de ha jól értelmezem a kérdést, akkor igen.
2017. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#16! Oké! Esetleg másokkal kapcsolatban is vannak észleléseid, érzékeléseid, megérzéseid? (Privátban is jöhet a válasz akár!)
2017. jan. 24. 16:03
 18/22 anonim ***** válasza:
# 17: Igen, előfordul.
2017. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez személyesen működik? Vagy kép alapján is - vagy hogyan?
2017. jan. 24. 16:28
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem ilyen formában. Hanem például olyan emberekkel, akikkel szoros kapcsolatom van, van köztünk egyfajta telepatikus kommunikáció. (Bár néha idegenekkel is, csak az ritkán derül ki.)

Pl. volt olyan, hogy álmodtam valamit, azt napokkal később elmondtam az egyik ilyen személynek, és ő csodálkozott, hogy honnan tudhattam ezeket a dolgokat vele kapcsolatban.

De van olyan közeli kapcsolatom, amiben teljesen elképesztő módon működik. Az egy dolog, hogy rendszeresen kimondjuk egymás gondolatait, de volt már példa, hogy én valamit kitaláltam és közben az illető hajszálpontosan (részletekbe menően) megvalósította azt, ami a fejemben járt.

2017. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!